B. Ecclestone‘as: N. Rosbergo pasitraukimas buvo naudingas F-1 (17)

B. Ecclestone‘as: N. Rosbergo pasitraukimas buvo naudingas F-1
logo 2017 Sausio 09 d. 11:47, Daimler
„Formulės-1“ komercijos teisių valdytojo Bernie Ecclestone‘o teigimu, Nico Rosbergo sprendimas trauktis iš sporto iškovojus pirmąjį čempiono titulą, buvo naudingas F-1. Britas pridūrė, kad supranta kodėl vokietis nusprendė trauktis.
Praėjus mažiau nei savaitei po triumfo „Formulės-1“ čempionate, N. Rosbergas daugelį nustebino paskelbdamas apie pasitraukimą iš sporto. Iki tol paskutinis sportininkas, tapęs čempionu ir priėmęs tokį sprendimą buvo Alainas Prostas. Prancūzas tai padarė 1993 metais.
„Jis atliko savo darbą“, – vokiečių leidiniui „Sport Bild“ sakė B. Ecclestone‘as.
„Kaip ir daugelis kitų pilotų, kuriems taip ir nepavyko to pasiekti, jis norėjo tapti čempionu. Ir jam pavyko tai pasiekti. Dabar jis gali džiaugtis iškovotu titulu. Kodėl jis turėtų tęsti karjerą? Aš jį suprantu.“
„Toks Nico sprendimas buvo naudingas F-1. Jis parodė, kad ant savo pečių turi protingą galvą. Nico pasiekė savo tikslą, tad kiti neturėtų jo kaltinti dėl tokio sprendimo. Lewisas šiemet turės pamiršti kerštą. Tai ne Nico problema.“
B. Ecclestone‘as pridūrė, kad yra patenkintas tuo, jog sportininkai dabar gali iš sporto pasitraukti savo noru.
„Džiaugiuosi, kad jie dabar gali pasitraukti iš sporto tada, kada patys to nori. Seniau netekdavome pilotų dėl įvairių priežasčių. Dažniausiai jie tragiškai žūdavo avarijų metu. Dabar bent galiu pasidžiaugti kai kurių sportininkų pasitraukimu iš sporto.“

Komentarai (17)


A85
| 2017 Sausio 11 d. 11:05
Tomas Borisovas > FastLap vs žiedinės čia daugiau pavyzdys apie komunikaciją ir pritraukimą į renginį, nei apie sporto kokybę. FastLap yra labai gerai, žino savo auditoriją ir jai komunikuoja. Žiedinės lenktynės, tai nežinau apie juos daug, bet tai irgi pasako daug ką. Apie Kazlų Rūdą nežinau, man atrodo tie investuotojai seniai atsitraukė ir mano supratimu buvo panašaus lygio kaip Stefan GP.
evbi
| 2017 Sausio 10 d. 23:45
Tomas Borisovas> Kazlų Rūdoj, kiek girdėjau, jokios trasos nebebus. Karinį aerodromą perėmė Krašto apsaugos ministerija. Aišku, jei šita info teisinga.
Tomas Borisovas
| 2017 Sausio 10 d. 13:38
A85 lietuvoje autosportas nevystomas.fastlap ar ziedines as skaitau megeju lygyje.kazkas normalaus tai winter rally.1000km lenktynes paziurejau starta bei pora ratu ir isjungiau.lenktynes vyksta sunku pavadinti trasa ir po 2ratu lyderis jau lenke ratu atsilikusi ziguliuka.
PS statoma trasa kazlu rudoje ar ne?
A85
| 2017 Sausio 10 d. 12:42
SatanKlaus > kaip tik spėjau pakartojimą pažiūrėt. Nu, BE, klasikinis naudotų automobilių pardavėjas - slidus kaip žaltys.
SatanKlaus
| 2017 Sausio 09 d. 22:57
Dabar per LRT rodo dokumentinį filmą apie Bernie... Pažiūrėkit, įdomu, apie jo machinacijas ir teismo procesą...
evbi
| 2017 Sausio 09 d. 20:49
sorry už korektūros klaidas, klava grybavo :)
evbi
| 2017 Sausio 09 d. 20:47
Diedukas pairšo pridurt, kad jo pasitraukimas (grabe) bus dar naudingesnis Formulei 1... Nes paskutiniu metu jam kažkaip adekvačiai vertint realybę ir suvokt tai, kad tokių pinigų, kaip anksčiau, jam jau niekas nebeokės nebemokės, neišeina. Bet senatvė, negali smerkt. Toks ata Bronislovas Lubys irgi milonų vaikėsi, nors grabas jau į šikną stukseno. Kuo baigėsi, žinom. Įdomu, ar su kurmiais domino iš savo milijonų lošia, ar kitokios stafkės ten. Ir Beriui reiktų susimąstyt.
egis01
| 2017 Sausio 09 d. 20:07
o kada pats senis susiprotės pasitraukti ? ar tik tada kai kojom į priekį išneš ...
Marius Milkintas
| 2017 Sausio 09 d. 16:49
Laukiu dienos kai tas senis bus isspirtas pagaliau.
troliukas
| 2017 Sausio 09 d. 16:11
Gruodžio mėnesy buvo staripsnis kuriame Ecclestone‘as sakė, kiad pasitarukus Rosbergui, niekas nesugebės pasipriešinti Hamiltonui ir tai pakenks F1:
http://www.f-1.lt/b-ecclestoneas-l-hamiltono-dominavimas-2017-m-pakenktu-f-1-n32872
Dabar jau rašoma, kad tai bus naudinga. Straipsniai apie nieką.