B. Hartley: netikiu prietarais ir sėkme, bet pastarosios savaitės buvo tikrai nesėkmingos (1)

B. Hartley: netikiu prietarais ir sėkme, bet pastarosios savaitės buvo tikrai nesėkmingos
logo 2018 Liepos 09 d. 09:14, Red Bull Content Pool / Getty Images

Brendonas Hartley šiuo metu išgyvena ne geriausius laikus. Iš Naujosios Zelandijos kilęs pilotas turi taikstytis ne tik su įvairiais gandais, kurie sufleruoja apie jo išvykimą, tačiau taip pat turi susitaikyti su itin prasta atkarpa F-1.

Vis dėlto prasti rezultatai nėra dėl paties B. Hartley kaltės. Lenktynininkas turi itin daug problemų su „Toro Rosso“ bolidu, kuris ir neleidžia jam parodyti savo lygio.

„Aš netikiu prietarais ir sėkme, bet manau, kad galima drąsiais sakyti, jog pastarosios kelios savaitės buvo man labai nesėkmingos.

Šį savaitgalį aš nieko nekontroliavau. Šeštadienio treniruotėje turėjome problemą su stabdžiais ir vėliau dar vieną techninę problemą prieš lenktynių startą. Todėl nėra ką per daug komentuoti apie pastarąsias dvi dienas.

Tai labai nuvilia. Bet aš tiesiog paspausiu perkrovimo mygtuką, kelias dienas atsipalaiduosiu ir pradėsiu ruoštis kitoms lenktynėms.

Aš labai pasitikiu žmonėmis „Toro Rosso“ ekipoje, kurie dirbs labai sunkiai kitas dvi savaites, kaip ir aš. Noriu patobulėti ir pademonstruoti maksimumą Hockenheime“, - teigė B. Hartley.

Komentarai (1)


dulis_b
| 2018 Liepos 09 d. 11:44
Antraštėj "Sėkme" turi būti.
×

F-1.lt pulsas