B. Zehnderis: „Sauber“ tris kartus prarado taškus dėl „Haas“ (1)

B. Zehnderis: „Sauber“ tris kartus prarado taškus dėl „Haas“
logo 2018 Lapkričio 18 d. 11:07, Sauber

Brazilijoje Charlie Leclercas finišavo padorioje 7 vietoje, atnešdamas į „Sauber“ kraitelę dar 6 taškus, tačiau komanda ne visiškai patenkinta šių varžybų baigtimi.

„Viskas dėl „Haas“, - pareiškė „Sauber“ komandos vadybininkas Beatas Zehnderis. – Jei ne šios komandos lenktynininkai, mes dabar būtumėme 7-toje Konstruktorių taurės vietoje.

Keturiuose paskutiniuose etapuose mes net tris kartus praradome vertingus taškus būtent dėl „Haas“. Nesvarbu, ar dėl R. Grosjeano, ar dėl K. Magnusseno kaltės. Keturis taškus mes praradome Japonijoje, du – Ostine ir dar keturis – Brazilijoje“.

San Paule Marcusas Ericssonas puikiai važiavo kvalifikacijoje ir startavo iš 6 pozicijos, tačiau išsilaikė tik pirmus 400 metrų distancijos. Po to įvyko kontaktas su Grosjeano „Haas“ bolidu, dėl to labai rimtai buvo pažeistas „Sauber“ dugnas. Galiausiai švedų pilotas nepasiekė finišo, tuo tarpu kai Grosjeanas užėmė 8 vietą, pralaimėdamas 7 sekundes Leclercui.

Likus vienam etapui iki sezono pabaigos šveicarų komandos sąskaitoje 42 taškai, kai varžovai iš „Force India“ turi 48 taškus. Jei sutikti su skaičiavimais, atliktais Zehnderio, tai dabar „Sauber“ būtų priekyje komandos iš Silverstouno. Bet kokiu atveju kova dėl 7 vietos Konstruktorių įskaitoje dar bus tęsiama ir Abu Dabyje.


Komentarai (1)
Hacpatb
| 11/20 01:10 Atsakyti
Na tik nereikia, o sauberiai tikrai nieko neiškirto per sezoną?
×

TOP naujienos