Bandymai: 2011-02-12, Jerezas (32)

Bandymai: 2011-02-12, Jerezas
logo 2011 Vasario 12 d. 19:50, Renault/LAT
Susižeidusį Robertą Kubicą „Renault“ gretose pretenduojantis pakeisti Nickas Heidfeldas užfiksavo geriausią rato įveikimo laiką trečiąją šios savaitės bandymų Jereze (Ispanija) dieną.
Vokietis tokį rezultatą – vos 0,01 sek. prastesnį nei vakar Michaelis Schumacheris iš „Mercedes“ – pasiekė aštuonių ratų atkarpos pradžioje, važiuodamas minkštomis arba itin minkštomis padangomis.
Galerija: bandymai Jereze
Antrąjį dienos laiką užfiksavęs Fernando Alonso iš „Ferrari“ N. Heidfeldui nusileido vos 0,132 sek., tačiau nuvažiavo net 131 ratą. Ispanas greičiausiai ratą įveikė lėkdamas trijų ratų atkarpą.
Vakar treniruotėse pirmavęs „Mercedes“ lenktynininkas Michaelis Schumacheris šį kartą liko trečias, daugiau nei puse sekundės už lyderių. Vokietis gana pastoviai fiksavo gerus laikus dienos pradžioje, kai važiavo trumpas atkarpas, o po pietų visą dėmesį skyrė ilgoms distancijoms.
Pritrūkusi atsarginių dalių nemažai brangaus bandymų laiko šiandien prarado „McLaren“ komanda. Didesnę dalį dienos garaže praleidęs Lewisas Hamiltonas įveikė tik 36 ratus, o važiuodamas trumpą atkarpą pasiekė ketvirtąjį dienos rezultatą.
Rezultatų lentelė ir vėl neatspindi tikrojo „Red Bull“ pajėgumo. Sebastianas Vettelis nepersistengė trumpose atkarpose ir pagal geriausią savo rezultatą liko šeštas, nors važiuojant ilgas distancijas greičiu tikrai neatsiliko nuo „Ferrari“.
Treniruočių du kartus sugedo Kamui Kobayashi vairuojamas „Sauber“ bolidas – iš pradžių pavedė automobilio elektronika, o vėliau variklis. Likus dešimčiai minučių iki pabaigos, neatlaikė ir Sebastieno Buemi „Toro Rosso“.
KERS sistemos sutrikimai dar vieną dieną trikdė „Williams“ komandos darbą, tačiau Rubensas Barrichello vis tiek spėjo įveikti 99 ratus.
Debiutui čempionate besiruošiantis Paulis di Resta iš „Force India“, tuo tarpu, savo darbo dieną sutrumpino išlėkdamas iš trasos, kai iki treniruočių pabaigos buvo likęs tik pusvalandis.
Bandymai Jereze bus baigti rytoj, sekmadienį.
Galerija: bandymai Jereze

Komentarai (32)
Boratas
| 02/13 17:24 Atsakyti
Nu kas čia per ironija dabar? Draugai, nieko jūs nesuprantat. Alonsas, kai šiemet ims 3-čią titulą, iškart negali išsiduoti, kad jis yra greičiausias ir tobuliausias rikiuotėje (nu gal tik už Petrovą nelabai, bet ne esmė). Jis turi užmigdyti varžovus (nu gal tik Petrovo nelabai, bet ne esmė). Va jau antrą dieną migdo varžovus ir nesukelia jokių įtarimų. Vakar Heidfeldas pasimaišė, šiandien va Baričelas su Kobajašiu maišosi. Nu bet nuo to tik geriau. Niekas užtat nesupras, kad greičiausias yra būtent Alonsas (nu gal tik už Petrovą nelabai, bet ne esmė). O va Mersai jau ir pasirodė, kad lūzeriai yra. Valensijoj net Maldonado su Karthikeyanu malkų užkrovė! Tai dabar metė visus tobulinimus, užsimovė softus ir tik ant bandymų "pole" eina. Pfff, Alonsas tokias užsimautų, tai 3 sekundėm greitesnis būtų. Taip kad jokios čia ironijos, gerbiamieji.
1_Protingas> nu tai tam ir spaudžia, kad tik "pole" bÅ«tų. Visą žiemą dinderį mušė, nuo lÅ«zerių bandymuose kraunasi, tai spjovė į viską, ir dabar tik ant "pole" eis. Jie juk ne Alonso, kuris yra greičiausias ir tobuliausias (nu gal tik už Petrovą nelabai, bet ne esmė) ir jau 3-čiam titului vietą trofėjų lentynoj paruošęs. Nors gal tu geriau į [email protected] paraÅ¡yk ir paklausi.
MANOR
| 02/13 15:06 Atsakyti
1_Protingas > nesikuklink, visi matom is ko Boratas jumoro mokosi :) - "tai darykit kaip mikaelis - užsidėkit minkščiausias padangas ir įveiksit greičiausią ratą. Va ir bus džiaugsmo fanams. Ko čia dabar svajoti - tai pasiekiama net pilotų dešimtuko atsilikėliams kaip vakar matėme. Tiesa, Kubicos jau nėra, tai tokiems yra viltis slinktis bent iki jau per 2 vietas nuo galo :) O Masa gi vienas iš tokių, bet tai gali suteikt fanams džiaugsmo, panaudot padangas. šumis sakė vakar, kad tokias visi turi. Masa, suteik džiaugsmo - tauta laukia..."
dr._Lauda
| 02/13 15:00 Atsakyti
protingai> kodel tu ta borata peiki? cia greiciausiai koks alonzo nemegejas susikure nick'a ir raso odes tobulajam... nu kaip ir tu "Leila" nick'u rasydavai (teberasai?) apie MS :) tai ko cia putoji?
1_Protingas
| 02/13 14:23 Atsakyti
Boratai > tu nepažįsti kokio draugelio prie jumoro, kad padėtų tau pajuokaut? nes kai nesigauna tai nieko tokio kai ir paprašai.
Ir dar klausimas, o kodėl Mersai su minkštom dugną spaudžia?
BigUns
| 02/13 13:19 Atsakyti
pritariu, nevykus ironija. Skaudu kad Mcliai ir RedBull trinas uz Mersu, Reno ir Ferrari nugaru? Nieko, bus dar tu bandymu, bus proga pasimaivyt, gal net jau siandien! Tereikia, kad Mersai, Ferrari ir Renault nesugalvotu pralekt su minkstom padangom. Jeigu jie to nepadarys, tai issvajotos pirmos 2 vietos atiteks Hornerio ir Deniso klounams.
Nerius.MSC
| 02/13 13:10 Atsakyti
renushe, man tai kaip tik atrodo labai vykusi, atspindi f-1.lt eGspertu komentaru dvasia
Renushke
| 02/13 12:52 Atsakyti
Boratas tu cia pats supratai ka parasei ar nelabai? Labai nepavykus ironija..
Boratas
| 02/13 12:14 Atsakyti
Pirmyn, Alonso! Go go go! Jei ne tas Heidfeldas, ne į temą čia pasimaišęs, tai tu tikrai būtum pirmas! Juk tiek ratų prisukai, vis mynei tą tapkę ir mynei, nu bet va nespėjai, saulė nusileido... Ir tikrai negalvojam, kad tu čia tuos tris ratus nulėkei su minkštom padangom, ne ne ne! Tikrai netikim! Čia tik Mercedesai su minkštom dugną spaudžia. Nu ir Renūškės dar. O tu tai tikrai ne. Šaunuoliai, kad nerodote savo tikrojo greičio.
1_Protingas
| 02/13 02:17 Atsakyti
Visgi Redbuliai atrodo keistai. Nu negali visą laiką trintis rikiuotės vidurį, net jei tai tik bandymai. Kažkas čia ne taip.Tiesa mes dar nežinom, kaip yra su tom ilgom atkarpom ir kiek jos lenktynėse ilgos bus, bet visgimažai tikėtina, kad Buliai galės turėti vienu sustojimu mažiau nei kitos komandos, o tokiu atveju net ir stabiliai greitai važiuojant ilgas atkarpas gali nepakakti iki pergalių.
Valinskiene
| 02/13 01:02 Atsakyti
Stebino Lotus-Renault pazanga
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas