Barselonoje lenktynių savaitgalį apsilankė 178 tūkst. sirgalių

Barselonoje lenktynių savaitgalį apsilankė 178 tūkst. sirgalių
logo 2017 Gegužės 14 d. 18:49, Force India

Pirmasis Vakarų Europoje vykęs „Formulės-1“ pasaulio čempionato etapas pritraukė didelį žiūrovų dėmesį. Pagal FOM informaciją, šeštadienį autodromo tribūnose pabuvojo 57 230 žiūrovų, o sekmadienį lenktynes žiūrėjo 94 623 žmonės.

Jei pridėsime dar 19 290 žiūrovų penktadienį ir 6841 – ketvirtadienį, išeis gana įspūdingas bendras savaitgalio lankomumo skaičius – 177 984 sirgaliai.

Maksimali autodromo tribūnų talpa 140 700 žiūrovų, bet lenktynių savaitgalio metu bilietai parduodai ne į visas tribūnas. Lenktynių metu visos pagrindinės tribūnos buvo pilnai užpildytos.


Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas