Pirmasis Vakarų Europoje vykęs „Formulės-1“ pasaulio čempionato etapas pritraukė didelį žiūrovų dėmesį. Pagal FOM informaciją, šeštadienį autodromo tribūnose pabuvojo 57 230 žiūrovų, o sekmadienį lenktynes žiūrėjo 94 623 žmonės.
Jei pridėsime dar 19 290 žiūrovų penktadienį ir 6841 – ketvirtadienį, išeis gana įspūdingas bendras savaitgalio lankomumo skaičius – 177 984 sirgaliai.
Maksimali autodromo tribūnų talpa 140 700 žiūrovų, bet lenktynių savaitgalio metu bilietai parduodai ne į visas tribūnas. Lenktynių metu visos pagrindinės tribūnos buvo pilnai užpildytos.