Belgijos DP: Lenktynės

logo 2001 Rugsėjo 02 d. 16:55, F-1.lt
M.Schumacheris – daugiausiai pergalių F-1 istorijoje iškovojęs sportininkas. Šiandien jis nugalėjo 52-ąjį kartą karjeroje. Antras finišavo D.Coulthardas, trečias – G.Fisichella.
Lenktynių starte užgeso H.H.Frentzeno bolido variklis. Todėl lenktynių pradžia buvo atidėta 10 min. Tada į apšilimo ratą nepajudėjo „pole-position“ laimėtojas J.P.Montoya. Jis turėjo lenktynes pradėti iš paskutinės starto pozicijos.
5-ajame rate trasa nepasidalijo E.Irvine‘as ir L.Burti. Pastarasis 310 km/h greičiu rėžėsį į padangų barjerą. Automobilis buvo gana smarkiai pažeistas, o pilotas nugabentas į artimiausią ligoninę. Po incidento lenktynės buvo sustabdytos. Pasak pirminių pranešimų, L.Burti stipriai nesusižeidė.
Išvažiuojant į trečiąjį apšilimo ratą stovėti liko R.Schumacheris – atrodo, mechanikai pamiršo nuimti nuo bolido jį pakeliantį įtaisą.
Po pakartotinio starto pirmavo M.Schumacheris. Į antrąją vietą įsiveržė ir didžiąją dalį lenktynių joje laikėsi G.Fisichella. Tik prieš pat pabaigą jis buvo aplenktas D.Coulthardo.
Ketvirtas finišą kirto M.Hakkinenas, penktas – R.Barrichello, šeštas – J.Alesi.