Bernie kaltina inžinierius (27)

Bernie kaltina inžinierius
logo 2003 Sausio 16 d. 19:03
Komentuodamas radikaliausius F-1 taisyklių pakeitimus nuo pat čempionato atsiradimo, Bernie Ecclestone’as pareiškė, jog tai inžinieriai, o ne komandų vadovai kartais valdė ekipas.
"Problema tame, jog komandų vadovai prarado kontrolę. Inžinieriai ir, kartais, lenktynininkai valdo komandas. Jei ekipos vadovai neleistų jiems toliau žaisti "geriausius iš geriausių", jie tiesiog pasirinktų kitą ekipą, kuri padėtų jiems siekti tikslo,“ – kalbėjo Bernie interviu leidiniui „The Guardian“.
“Mes privalome pakeisti taisykles, kad inžinieriai nešvaistytų nereikalingus pinigus, kas visiškai neturi nieko bendra su pasaulio čempionato įvaizdžio pagerinimu, pačia „Formule-1“ ir mūsų pareiga pateikti žmonėms pramogą.”
Pats Ecclestone’as yra pajutęs F-1 krizės padarinius, kuomet jam teko atleisti apie 300 žmonių, ruošusių skaitmenines F-1 transliacijas ir dabar jis, kaip ir FIA prezidentas M.Mosley yra drastiškai nusiteikęs sugrąžinti žmones į tribūnas ir prie TV ekranų: „300 milijonų žmonių nori matyti mūsų sportą per TV ir jiems nerūpi, kiek cilindrų yra automobilio variklyje.”
Bernie Ecclestone’as taip pat pakomentavo taisyklę, kuri draudžia naudoti atsarginius automobilius GP metu: „Tik du automobiliai vienai komandai bus leistini nuo šio sezono pradžios. Tai reiškia, kad jokių automobilių pakeitimų incidentų metu nebus.”
Taigi matome, kad F-1 vadovai nėra nusiteikę leistis į kalbas apie tam tikrų naujų taisyklių dalių pakeitimus ar jų atšaukimus.

Komentarai (27)
shumaz2003
| 01/24 18:20 Atsakyti
Pilotas>sugalvojo duot taskus uz 8 vietas tam kad tokios komandos kaip minardi ir siaip kiti outsaideriai galetu iskovot bent kelis taskus ir kad tasku sistema butu normalesne...
Pilotas
| 01/20 17:14 Atsakyti
Sory, bet kaip jei sudauzai bolida per kvalus, arba kaip jei per starta bus masine avarija ir per antra starta startuos tik pvz 11 bolidu ir pirmame posukyje isleks dar du, o lenktyniu eigoje dar kokie penki suges, tai ka, finisuos tik keturi? Tai nesuprantu tada kam sugalvojo duoti taskus uz astuonias pirmas vietas.
Raikkonen
| 01/17 22:00 Atsakyti
Man rodos Bernie ispro... laikas jam jau uzleist vieta jaunesniems ir nezlugdyt viso tarpsezonio McLarenu darbo.
shumaz2003
| 01/17 21:33 Atsakyti
Albertux> cia tai tikrai sutinku su tavim bo jau blogiau buti ir nebegali nors mes dar nezinome BE galimybiu :))) Kazkur maciau kaip Ronas Denisas pasake kad F-1 turi but auksciausiu techn. sporto saka ir neveltui vadinasi sporto karaliene, o BE nori padaryt kazka panasaus i Lietuvos F-1600 championata ra kazka panasaus kur formules vaziuoja su VAZ varikliais tai manau F-1 jis nori ta pati padaryt. As visiskai sutinku su RD ir sitie BE pakeitimai prie gero neprives .... oi neprives.......
Jacques
| 01/17 20:32 Atsakyti
Cia tai diskutuotinas klausimas.O kodel nepabandzius,gal visai neblogai bus?
Wiagra
| 01/17 18:43 Atsakyti
Jei komandos turi babkiu tiek kad joms negaila bolido del grazaus skrydzio, tai kodel neduoti joms to ir padaryti?
Albertux
| 01/17 12:52 Atsakyti
Nera viskas taip blogai kaip atrodo.
Viskas yra kur kas blogiau... :))
Incognito
| 01/17 08:52 Atsakyti
jei prisiminti kiek incidentu ivyksta starto metu... jei tureti mintyje tai, kad po incidento nebegalima persesti i atsargini... ar labai bus sunku isskaiciuoti kas laimes is likusiu trasoje pilotu???
bus idomu...
benis
| 01/17 08:50 Atsakyti
Reiks pamirst masines avarijas ir startas bus nykus kaip niekad..
MS
| 01/17 08:29 Atsakyti
Ar ne laikas BE i pensija?
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas