Vokiečių leidinys „Bild“ skelbia, kad nespėjusi pradėti naujos partnerystės, „Honda“ jau nori nutraukti sutartį su „Sauber“ komanda.
Pastaroji ekipa šiemet naudoja praėjusių metų specifikacijos „Ferrari“ variklius. Šveicarų komanda jau buvo oficialiai paskelbusi apie tai, kad nuo kitų metų į savo bolidus montuos „Honda“ jėgaines. Bet kaip skelbia vokiečių leidinys „Bild“, gamintojas iš Japonijos nėra patenkintas situacija „Sauber“ ekipoje ir pastarosios naujų savininkų priimamais sprendimais.
Teigiama, kad „Honda“ liko nepatenkinta tuo, jog iš komandos pasitraukė Monisha Kaltenborn, kuri stipriai prisidėjo prie to, jog būtų pasirašyta 3 metų trukmės sutartis su japonų gamintoju.
Jei sutartis bus nutraukta, manoma, kad kitais metais „Sauber“ vėl naudos „Ferrari“ variklius.