Brazilijos DP: Lenktynės (5)

logo 2001 Balandžio 01 d. 21:09
Nutrūko M.Schumacherio ("Ferrari") šešių iš eilės pergalių serija. Permainingai vykusiose lenktynėse nugalėjo D.Coulthardas, už savęs palikęs vokietį ir N.Heidfeldą ("Sauber"), pirmąkart užlipusi ant podiumo savo karjeroje.
Lenktynių starte užgeso M.Hakkineno (“McLaren”) variklis – jis iš lenkynių pasitraukė joms net neprasidėjus. Dėl stovinčio bolido į trasą išvažiavo saugos automobilis. Šiam pasitraukus lenktynių lyderiu buvusį M.Schumacherį (“Ferrari”) nuostabiu lenkimo manevru aplenkė J.P.Montoya (“Williams”). Kitame posūkyje į R.Schumacherio (“Williams”) bolido galą isirėžė R.Barrichello (“Ferrari”). Šis lenktynių metu incidentus sukelia jau trečiame etape iš eilės. Įdomu, ar tai nepatrauks FIA dėmesio?
Lenktynių lyderiu gana ilgai buvo J.P.Montoya, o sustojus boksuose M.Schumacheriui, jo pranašumas prieš varžovus dar labiau išaugo. Kolumbiečiui ratu lenkiant J.Verstappeną (“Arrows”), šis neapskaičiavo stabdymo kelio ir rėžėsi į lenktynių lyderį... Ne vienas F-1 fanas olandą pavadino necenzūriniu žodžiu.
Lenktynės tęsėsi – prasidėjo lietus. Bolidai lėkė iš trasos vieni po kitų, kai kurie į ją sugrįžo. Dukart klaidą padarė “lietaus meistru” vadinamas M.Schumacheris, o stabiliausiai, kaip nebūtų keista, važiavo “alkoholikas” D.Coulthardas, kuris ir nugalėjo lenktynėse.
Lenktynių rezultatus rasite čia.

Komentarai (5)


forms
| 2004 Liepos 21 d. 14:36
Gaila Ralfo!!!!!!!!!!! :( Kvailys tas Barrichello!
linast.
| 2004 Balandžio 20 d. 11:35
kodel davidas alkoholikas ?????
| 2001 Balandžio 04 d. 15:27
Dziugu, kad del pirmos vietos i kova isitrauke dar du lenktynininkai. Su ju pagalba gal bus sugriauta dirbtina legenda apie Sch macheri.
| 2001 Balandžio 02 d. 13:28
Vakar ash kazkaip Jos Verstapena isivaizdavai kaip dideli shuda prie vairo nuo kurio dvokia
donce
| 2001 Balandžio 02 d. 11:34
Verstapena ir susaudyt butu maza
×