C. Carey: „Formulėje-1“ kitąmet nebeliks dviejų etapų iš šių metų tvarkaraščio

C. Carey: „Formulėje-1“ kitąmet nebeliks dviejų etapų iš šių metų tvarkaraščio
logo 2019 Gegužės 09 d. 22:55, Manor

F-1 vadovas Chase‘as Carey tikisi, jog ir kitų metų tvarkaraštį sudarys 21 etapas. Tiesa, amerikietis prasitarė, kad į jį bus įtraukti du nauji etapai, o dviejų bus atsisakyta.

Jau anksčiau buvo skelbta, kad kitąmet F-1 pirmą kartą apsilankys Vietname. Ne taip seniai buvo pasirodžiusi informacija, kad 2020 m. sportas taip pat sugrįš į Zandvoorto trasą Nyderlanduose.

C. Carey teigimu, dvi sutartys buvo pratęstos, bet neįvardino su kurių trasų vadovais. Neabejojama, kad tvarkaraštyje išliks Monza. Tuo tarpu iki šiol nėra aiškus Silverstouno, Hockenheimo, Meksikos ir Ispanijos likimas. Daugelis mano, kad F-1 į Barseloną kitąmet negrįš.

„Norime iki galo suderinti ir paskelbti 2020 metų tvarkaraštį. Susitarėme dėl dviejų sutarčių pratęsimo ir toliau dirbame, kad pratęstume dar tris“, - pasakojo C. Carey.

„Anksčiau jau buvome paskelbę, kad kitais metais pirmą kartą apsilankysime Vietname. Statybos darbai ten jau prasidėjo. Tai bus miesto trasa, kurią sudarys 22 posūkiai ir kelios ilgos tiesiosios. Be Vietnamo, artimiausiu metu turėtume susitarti dėl dar vieno naujo etapo. Kol kas dar nėra aiškus galutinis lenktynių skaičius, bet mes tikimės, kad jų bus tiek pat kiek ir šiais metais. Nereikia būti geru matematiku, kad suprastum, jog kitais metais neliks kelių etapų, kurie yra įtraukti į šių metų tvarkaraštį.“Komentarai (0)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas