C. Hornerio patarimas S. Perezui: nesilygiuok į Maxą (11)

C. Hornerio patarimas S. Perezui: nesilygiuok į Maxą
logo 2023 Lapkričio 13 d. 18:00, Getty Images/Red Bull Content Pool nuotr.

Sezono pradžioje Sergio Perezas sugebėjo mesti iššūkį Maxui Verstappenui. Kai „Red Bull“ pilotus skyrė viso labo 6 taškai, meksikietis netgi kalbėjo apie tai, jog yra pasiryžęs kautis dėl čempiono titulo.

Visgi, vėliau S. Perezo sezonas ėmė klostytis tiesiog košmariškai. Tuo metu, kai M. Verstappenas skynė vieną pergalę po kitos, antrasis komandos lenktynininkas susilaukė vis daugiau kritikos, o nuo vasaros vidurio netilo kalbos, kad jis gali prarasti vietą „Red Bull“ net ir turėdamas galiojantį kontraktą.

Likus vos dviem GP, S. Perezas vis dar kovoja dėl geriausio pasiekimo karjeroje – antrosios vietos asmeninėje įskaitoje.

Pasak „Red Bull“ vadovo Christiano Hornerio, S. Perezo problema yra noras lygiuotis į M. Verstappeną. Brito teigimu, S. Perezas tiesiog turi būti geriausia savo versija.

„Maxas daro dalykus, kurie kai kuriais atvejais yra sunkiai suprantami. Visiems kyla klausimas – kaip jis tai padarė? Checo problema yra ta, kad jis bando lygiuotis į Maxą. O išties Maxą jam reikėtų pamiršti.

Tu turi susitelkti tik į save ir net nežiūrėti į jo duomenis. Tiesiog reikia susikoncentruoti ir bandyti būti pačia geriausia savo versija. Kaip jau matėme sezono pradžioje, to gali pakakti, kad rezultatai būtų puikūs“, - sakė C. Horneris.Komentarai (11)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
Svarbu
IP: 475abcf | 11/13 18:57 Atsakyti
Dar labai svarbu ir gauti identiška mašina kaip Maxo, tai gali privesti prie gerų rezultatų, kaip matėme sezono pradžioje. :)

O jei rimtai, tai reikia visiškai durnium būti, kad nesuprasti, jog Redbull visiškai nuėjo į Maxo pusę sezono eigoje. Maxas mėgsta kai bolido galas slysta, Perezui priešingai, reikia kad galas būtų labai stabilus ir akivaizdu, kad komanda nuėjo į stabilaus priekio pusę, kas visiškai netinka Perezui. Bet nėra tai blogai, komanda ir Maxas dominuoja, rezultatas pasiektas.
Eksperte
IP: e91f611 | 11/13 21:31 Atsakyti
expertaz
11/13 20:27

Faktas kad team tobulina bolida taip kad jis butu greitesnis. Kad pere... skaityti daugiau

Jei turejo bolida kuris 1 s visiems vežė, kodėl negalėjo tobulinti, kad tiktų abiem, greitesnis vis tiek būtų nugalėjęs ar ne? ;) Kodėl reikia visiškai uzduch...nt komandos draugą kuris lygiom jėgom net ir kvaloje laimedavo, bet vis tiek būtų gavęs ilgoje perspektyvoje, bet ir ziurovams būtų gerai ir titulas būtų švaresnis? Ar čia reikia būtinai pūsti super herojaus burbulą kaip kazkada su Veteliu?
f40
IP: e2f015e | 11/13 20:47 Atsakyti
expertaz
11/13 20:27

Faktas kad team tobulina bolida taip kad jis butu greitesnis. Kad pere... skaityti daugiau

kai perezui tiko-eme pergales. jei dar daugiau ant jo butu dirbe,tai gal ir tas rekordus mustu?
mrf
IP: a3332ff | 11/13 23:28 Atsakyti
Kai tu per spaudą aiškini pilotui dalykus, kuriuos turėtum pasakyti asmeniškai, tas pasako viską, ką reikia žinoti, koks yra komandos požiūris į pilotą.
expertaz
IP: e96efe6 | 11/13 20:27 Atsakyti
Svarbu
11/13 18:57

Dar labai svarbu ir gauti identiška mašina kaip Maxo, tai gali prive... skaityti daugiau

Faktas kad team tobulina bolida taip kad jis butu greitesnis. Kad perezas nemoka prisitaikyti jo problema. Ir akla vista supranta kad perezas butu paskutinis pilotas pagal kuri reiktu kurti bolida. Tikiuosi tu nesi ta vista.
Teisingai
IP: e91f611 | 11/13 21:32 Atsakyti
Nesilygiuok, nereiks mums tavęs duhnt :))))
Skaityk tarp eilučių
IP: 069c07a | 11/14 09:10 Atsakyti
Potekstė buvo tokia: “dūchas, žinok savo vietą”
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. HK 0
2. pavojus 0
3. ramudu 0
4. vytukas1977 0
5. kaimietisdmc 0