C. Horneris: dėl savo pozicijos esu absoliučiai ramus (2)

C. Horneris: dėl savo pozicijos esu absoliučiai ramus
logo Kovo 03 d. 08:00, Getty Images/Red Bull Content Pool nuotr.

Red Bull“ atstovai pirmajame etape Bahreine iškovojo dvi pirmąsias vietas, tačiau nors komanda ir dominuoja, jos ramybę vis dar drumsčia Christiano Hornerio veiklos tyrimo atgarsiai. Čempionų ekipa pilnai išteisino savo vadovą, tačiau ši tema taip ir nesiliovė.

Kitų komandų atstovai ragino į procesą įsikišti kontroliuojančias institucijas. Be to, FIA ir FOM vadovai, o taip pat žiniasklaidos atstovai sulaukė anoniminių laiškų, kuriuose, kaip teigiama, yra įvardijami C. Hornerio pažeidimai.

Nepaisant visko, pats britas teigia, jog dėl savo pozicijos yra ramus.

„Dėl savo pozicijos aš esu absoliučiai ramus, kitu atveju manęs čia nebūtų. Mes esame labai stipri komanda. Turime didžiulį palaikymą. Mus palaiko puikūs partneriai ir nuostabūs akcininkai. Tokių rezultatų nepasiektume, jeigu nebūtume vieningi“, - sakė C. Horneris.

Jis taip pat pasidžiaugė pirmąja pergale ir už ją dėkojo visiems „Red Bull“ darbuotojams.

„Turiu pasakyti didelį ačiū visiems vyrams ir moterims Milton Keinse. Jie visi šią žiemą sunkiai dirbo ir tai padėjo mums sukurti dar vieną puikų automobilį. Tai padėjo pasiekti dar vieną puikų rezultatą. Iškovojome pirmąsias dvi vietas ir maksimalų galimą taškų skaičių.

Mūsų naujasis bolidas yra agresyvi evoliucija. Tai nuostabaus mūsų konstruktorių komandos darbo rezultatas. Jie neužmigo ant laurų. Jie plėtė ribas ir dabar automobilyje matome daug novatoriškų idėjų. Bolidas turi praėjusių metų automobilio pagrindą, bet yra stipriai patobulintas“, - kalbėjo C. Horneris.Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
Aivaras1
IP: 81e968b | 03/03 09:20 Atsakyti
setadieniu interviu daily mail josas verstapenas pasake: "komandoje tvyro itampa kol jis toliau eina pareigas. komanda rizikuoja zlugimu. tas negali testis. jis vaidina auka, taciau pats yra susidariusiu problemu priezastis."
jei tai yra tiesa, ir cia ne feikines naujienos, tai tikrai pasijunge politika ir kazkas nori nuimti horneri
lolol
IP: ae918c1 | 03/03 09:57 Atsakyti
Kad Horneris jau istorija tai visiems suvokiantiems kad gyvename 2024 metais jau seniai aišku. Bet ko F1 taip rizikuoja tai niekas nesupranta - Ecclestonas iškart protingai patarė ir prie jo Hornerio istorija net nebūtų išlindusi į viešumą. O tie naujieji skystakiaušiai delsia, kol prisidarys problemų visai F1, kai pradės juos cancelinti.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. f1a 816
2. Giriby 812
3. mantioras 805
4. Gudas 796
5. Kęstutis Šimkus 794