C. Horneris: F-1 neturėtų virsti buhalterijos čempionatu (2)

C. Horneris: F-1 neturėtų virsti buhalterijos čempionatu
logo Birželio 02 d. 20:54, Red Bull Content Pool / Getty Images

Red Bull“ vadovas Christianas Horneris teigia, kad F-1 turi aptarti įvairias detales dėl biudžeto lubų, kad sportas netaptų „buhalterijos čempionatu“.

Praėjusią savaitę buvo paskelbtos naujos taisyklės, tarp kurių ir sprendimas dėl biudžeto lubų. Nors visi sutarė dėl minėtų lubų ribos, 145 milijonų JAV dolerių, C. Hornerio teigimu, vis dar yra detalių, kurias būtina aptarti siekiant ateityje išvengti nemalonių situacijų.

„Manau, kad buvo įdėta daug darbo. Didžiosios komandos palaikė visą šį procesą. Dėl sporto naudos turėjome į visa tai pažvelgti pragmatiškai. Tam tikrose srityse teko priimti skausmingus sprendimus. Bet, manau, kad F-1 nuo to bus geriau. Tiesa, vis dar yra detalių, kurias būtina aptartai“, - kalbėjo C. Horneris.

Anot brito, FIA susidurs su rimtu iššūkiu bandant viską sukontroliuoti, nes vienos F-1 komandos yra privačios, tuo tarpu kitos priklauso automobilių gamintojams.

„Yra įvairių smulkmenų. Pavyzdžiui valiutos kurso svyravimai. Kalbame apie sudėtingas taisykles. Pačioje pradžioje tikrai bus taip, jog paaiškės kas nors, apie ką iki šiol nebuvo pagalvota, tad taisykles teks patikslinti. Manau, kad tai neišvengiama. Tiesiog tikiuosi, kad F-1 netaps buhalterijos pasaulio čempionatu.“

„Privalome pasitikėti federacija. Tačiau viską sukontroliuoti bus sudėtinga, nes yra skirtingos struktūros, komandos, kurios priklauso įvairioms organizacijoms arba automobilių gamintojams. Tiesiog turėsime pasitikėti federacija.“


Komentarai (2)
deivec
| 06/03 05:46
Kazkas turetu nuvyti voratinkliis jam nuo akiu arba duot ilgu atostogu.
A85 logo rėmėjas
| 06/02 21:34
Geras, vat, apie kursų svyravimus tai čia yra labai įdomus aspektas. Ir matosi ant kiek F1 komandos atkalę ieškot menkiausių skylių visokiuose reglamentuose ir panašiai.

Dėl buhalterių čempionato, na, tokia kaina, kad čempionatas išliktų, nes jau dabar matosi, kad kai kurioms komandoms sunku.

Bet ir čia didieji, matyt, ras būdų, kaip savo finansus reikiama kryptim pastumdyt. 5% nuokrypis į viršų nuo lubų, realiai, nėra kažkaip ypatingai baudžiamas, tad kas galės išleisti daugiau – tikrai išleis.
×

TOP naujienos