C. Horneris: kalbos apie M. Verstappeno perėjimą į „Ferrari“ - tik gandai (8)

C. Horneris: kalbos apie M. Verstappeno perėjimą į „Ferrari“ - tik gandai
logo 2017 Liepos 09 d. 00:14, Getty Images / Red Bull Content Pool

„Red Bull“ vadovas Christianas Horneris neigia, kad Maxas Verstappenas kreipėsi į komandą dėl sutarties nutraukimo, nes kitais metais nori atstovauti „Ferrari“.

Brito teigimu, abu sportininkai turi galiojančias sutartis, o komanda žino, kurie lenktynininkai jai atstovaus kitais metais.

„Ne, Maxas į mus dėl to nesikreipė“, - pasklidusius gandus komentavo C. Horneris.

„Sutartys yra labai aiškios. Mes žinome kas atstovaus mūsų komandai kitais metais. Kalbos, apie pilotų perėjimus į kitas ekipas yra tik gandai.“

Anksčiau žiniasklaidoje buvo pasirodžiusi informacija, jog sportininkai gali pasinaudoti punktu sutartyje, kad komandai nesukūrus pergalingo bolido jie gali nutraukti kontraktus ir pereiti į kitas ekipas. C. Hornerio teigimu, Danielio Ricciardo pergalė Azerbaidžane situacijos nepakeitė.

„Sutartims tai neturėjo jokios įtakos. Mes puikiai žinome kokie pilotai atstovaus mums kitais metais. Tad nėra apie ką kalbėti šia tema. Sutartys yra labai aiškios. Abu dabartiniai mūsų pilotai ekipai atstovaus kitais metais.“Komentarai (8)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
Tech
| 07/09 12:30 Atsakyti
aplink Verstapena gal ir bus komanda galima statyt dar po geru keletos metu. jam paciam dar patupet salia rimtesniu pilotu reikia kelis sezonus.
wudas
| 07/09 12:17 Atsakyti
Tech
07/09 11:15

Labai jau butu keistas zingnsis is Ferrari puses, imti neapsiplunksnavusi sienautoja :) o RBR irgi investavo i ji ne tam, kad kazkam po 2 metu atiduot.

O jai gautus kad , Vet i mersus tai lb geras planas butu imt Versrtp, ie aplink ji statyt komanda o poto jau jam imti 2pilotus , anksciau veike tokia taktika.
Tech
| 07/09 11:42 Atsakyti
Kodel Grozano? greiciau jau Perezas ar Ricciardo atsidurs nei Grozanas :)
Misiulis
| 07/09 11:39 Atsakyti
Grosjano reikia į Ferrari
Tech
| 07/09 11:15 Atsakyti
Labai jau butu keistas zingnsis is Ferrari puses, imti neapsiplunksnavusi sienautoja :) o RBR irgi investavo i ji ne tam, kad kazkam po 2 metu atiduot.
SliMMaz
| 07/09 10:40 Atsakyti
Bet idomus tie RB su savo "sutartys yra labai aiskios" Nera tokios sutarties kurios nebutu galima nutraukt abipusiu sutarimu. Nu paims ir specialiai nelabai stengsis vaziuot tiek Carlosas tiek Maxas, nesakau, kad ten isvis gryba pjaut, bet uztektu buti tiesiog abejingu trasoje ir patys paleistu pilota :)
Micius
| 07/09 10:28 Atsakyti
Ko negali babkės, tą visuomet gali didelės babkės... Deja...
danonkis
| 07/09 09:20 Atsakyti
Jo jo tokiepat gandai buvo ir su veteliu.
×

TOP naujienos