C. Horneris: Maxas nesilankstė prieš Lewisą ir nebijojo jo (11)

C. Horneris: Maxas nesilankstė prieš Lewisą ir nebijojo jo
logo Rugsėjo 23 d. 17:26, Red Bull Content Pool / Getty Images

Red Bull“ komandos vadovas Christianas Horneris sulygino Maxo Verstappeno akistatą su Lewisu Hamiltonu pernai ir su Charlesu Leclercu 2022 metais. Hornerio žodžiais, iš dalies Verstappenas pernai sugebėjo iškovoti pasaulio čempiono titulą todėl, kad privertė Hamiltoną smarkiai nervintis.

Christianas Horneris: „Maxo kova su Lewisu skyrėsi nuo kovos su Charlesu. Gali būti, jog taip yra dėl sportininkų tarpusavio santykių. Maxas nuo pat vaikystės lenktyniaudavo su Charlesu ir metams bėgant, jie išmoko gerbti vienas kitą trasose. Aš nesu nė karto girdėjęs, kad Lewisas kada nors pripažintų Maxo sugebėjimus ir dėl to tarp jų iškilo savotiška trintis, kurią buvo galima pamatyti ir pajusti.

Negalima negerbti to, ką padarė ir ko pasiekė Hamiltonas. Gali būti, kad jo rekordų niekas negalės pagerinti, tačiau kiekvieno lenktynininko karjeroje ateina metais, kai jį galima nugalėti. Maxas visada gerbė Lewisą, bet prieš jį niekada nesilankstė ir nebijojo jo. Atvirkščiai, jis visada džiaugėsi tuo, kad gali su juo kovoti „ratas į ratą“. Maxas turėjo vidinį įsitikinimą, kad jis sugebės nugalėti Hamiltoną.

Lewisas yra septyniskart pasaulio čempionas, pernai jis neturėjo ko prarasti, tuo tarp kai Maxas yra jaunas ir pasirengęs rizikuoti – kai kurie jo lenkimai buvo neįtikėtini. Net ir aš pajaučiau, kad Lewisas pradėjo nervintis.

Silverstoune Hamiltonas iškovojo „pole“, bet sprintą laimėjo Verstappenas – po to Lewisas smarkiai sutriko. Jie Maxas būtų sugebėjęs įveikti Copse posūkį, tai nemanau, kad jis mūsų pilotą būtų pamatęs dar kartą iki pat finišo.

Situacija, kai kaito nusivylimo atmosfera ir statymai buvo labai dideli, o emocijos sklido per kraštus – visa tai smarkiau paveikė Lewisą, o ne Maxą. Kaip jau sakiau, skirtingai nei Maxui, jam buvo ką prarasti“.

Lewisas Hamiltonas
Pilotas: Lewisas Hamiltonas 2022 sezono taškai: 240
Komanda: Mercedes Amžius: 37 m.
Plačiau
Maxas Verstappenas
Pilotas: Maxas Verstappenas 2022 sezono taškai: 454
Komanda: Red Bull Amžius: 25 m.
Plačiau
Charlesas Leclercas
Pilotas: Charlesas Leclercas 2022 sezono taškai: 308
Komanda: Ferrari Amžius: 25 m.
Plačiau


Komentarai (11)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
cc
IP: 9792a62 | 09/26 13:39 Atsakyti
Kesha
09/24 17:45

Nesuprantu tų verkimų ir didžiulio hate iš abiejų pusių fanų. F... skaityti daugiau

Nematei pernai metų finalo? Pažiūrėk pakartojimą. Ver YRA sintetinis čempionas. Kad sintetika gavosi ne per blogų dėdžių iš FIA suokalbį, o per gerų dėdžių iš FIA kvailumą - faktas nesikeičia, sintetika lieka sintetika.
Bet nieko tokio, po šių metų sezono Ver niekas nebeturės jokių pretenzijų.
Kartais
IP: 8c6f269 | 09/26 12:32 Atsakyti
neatėjo laikas Horner'iui nueiti ir kam nors iš komandos pačiulpti?
Faktas
IP: 68bfd41 | 09/26 09:09 Atsakyti
Dėl to, kad Maxas visada gerbė Lewisą, galėčiau labai pasiginčyti. Netgi atsiribojant nuo lenktyninių incidentų, pagarbos lygis vienas kitam buvo akivaizdžiai matomas, kai sezono pabaigoje, vienas laimėdavo, o kitam nepavykdavo. Ypatingai pagarbos varžovui parodymas buvo matyti po priešpaskutinio ir paskutinio etapų GP (Saudo Arabijos GP ir Abu Dabio GP), kai turėjo galimybė vienas kitą pasveikinti su pergale, tiek prieš užlipant ant apdovanojimų pakylos, tiek ten užlipus. Ir visai nesvarbu, kaip Horneris stengiasi užtarti Mexą, viskas akivaizdžiai matyti.
Kesha
IP: 4aa9f29 | 09/24 17:45 Atsakyti
Nesuprantu tų verkimų ir didžiulio hate iš abiejų pusių fanų. Faktas, kad Ham ir Ver abu mega talentai, istorijoje bus įrašyti aukso raidėmis. Suprantu, kad palaikote vieną ar kitą, bet sakyti, kad Ham titulai nieko nereiškia ar, kad Ver sintetinis čempionas tai čia kliedesiai.
Batka
IP: 8195fd6 | 09/24 14:50 Atsakyti
Liuse visa karjeta vaziuoja top komandose :))) skamba taip lyg jis desimt komandu pakeites … per 15 metu jos vaziavo tik uz 2 komandas. Ir tai, abi komandos naudojo mercedes variklius …mcliai turejo ir pakilimu ir nuopoliu, mercedes 2013 taip pat buvo 3komanda pagal pajeguma … tik yra vienas niuansas kalbant apie cempionus …. Vaziuoti greitai vidutinio lygio komandoje yra viena … visai kita yra kai tu kovoji del titulo … tik tada pasimato tavo visapusiski sugebejimai … ne tik greitai vaziuoti, bet taip pat dideli vaidmeni turi paichologinis spaudimas …. Liuse irode nuo pat pirmo savo sezono kad jis top klases pilotas ir jam daugiau nieko nereikia irodineti … dabar ko gero jis tik sau paciam bandys irodyti kad jis gali laimeti 8x
Antiklepsius
IP: 3cac19b | 09/24 08:31 Atsakyti
YZF
09/23 22:01

Liuse visa savo karjera vaziavo tik top lygio komandose. Nuo pat pirmo... skaityti daugiau

Alfonso iš pavydo daug dalykų kalba, nes kas belieka kai pats prisišneka ir top komandos pačio nenori. O maxo komanda ne top lygio kaip čia yra? Neskaitant trumpos stotelės toro roso, važiuoja Newey bėgių bolidais ir dar kažką peza. Dabar visi bando primesti, kad Hamis pats kaltas jog važiuoja top komandose, kažin kodėl? Verk toliau juzefai
Arnius
IP: 2b9fc71 | 09/23 23:38 Atsakyti
Ha ha,hamis nei puses maxo nevertas,ir jis tai žino, todėl tyli kaip subine,da ka čia maxo ir raselas valosi kojas, apie ką čia ir kalbėti,kai ir taip viskas aišku,hamis pajuokos objektas buvo ir bus
o
IP: ea37828 | 09/23 22:08 Atsakyti
Ka parode shumis gryzes po nuvitusiu lauru? Ah ne be ta masina buvo, ne be pirmaujanti, na tai gi norma nu.
YZF
IP: 20135ae | 09/23 22:01 Atsakyti
Liuse visa savo karjera vaziavo tik top lygio komandose. Nuo pat pirmo etapo. Net Schumacheris neturejo tokios privilegijos. Gerai Alonso pasake.
PonasSkausmas
IP: ad03d2d | 09/23 20:23 Atsakyti
Jis jau yra aukštesnio lygio. Jam dabar reikia tik dirbti, kad sugebėtų pagerinti LH pasiekimus.
×

TOP naujienos