C. Horneris nenori, kad M. Verstappenas užduotis vykdytų kaip „robotas“ (3)

C. Horneris nenori, kad M. Verstappenas užduotis vykdytų kaip „robotas“
logo Sausio 02 d. 17:00, Getty Images/Red Bull Content Pool nuotr.

Red Bull“ vadovas Christianas Horneris sako, jog nenori, kad pastarųjų metų čempionas Maxas Verstappenas dirbtų tiesiog kaip „robotas“, kuris vykdo užduotis. Pasak brito, olandas visuomet gali pasakyti savo nuomonę visais klausimais ir turi tam pilną teisę.

„Mes tikime, kad mūsų vairuotojai turi teisę rinktis. Jie nėra robotai, jie gali turėti savo nuomonę. Maxas yra pasaulio čempionas ir, žinoma, turi savo nuomonę. Mes niekada nevaržome jo galimybių ją pateikti.

Jis yra labai sąžiningas, jaunas žmogus. Jis visuomet pasakys tai, kaip pats mato situaciją. Ir, iš tikrųjų, tai mūsų sporte yra gaivaus oro gūsis.

Manau, kad Maxas keičiasi ir bręsta. Lyginant su karjeros pradžia, dabar ant jo veido galima pamatyti daugiau plaukų. Tačiau, kalbant rimtai, visa esmė liko ta pati – jis valdo mūsų automobilį.

Maxas nesimėgauja šurmuliu, kuris vyksta mūsų sporte. Tačiau jis to nedarė niekada. Jis yra tiesiog lenktynininkas, kuris profesionaliai atlieka savo darbą. Jei jis nelenktyniauja čia, vairuoja GT automobilį arba lenktyniauja internete. Jis tuo gyvena ir kvėpuoja.

Jei pažiūrėsite kaip jis bendrai suvaldo lenktynes, kaip jis skaito situacijas, kaip valdo padangas... Visą tai yra tiesiog nepakartojama. Tam jis naudojasi patirtimi, kurią sugebėjo sukaupti per savo karjerą. Šiemet jis daugeliu atveju pirmuosiuose posūkiuose buvo santūresnis“, - kalbėjo C. Horneris.Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
YZF
IP: 20135ae | 01/02 19:56 Atsakyti
qqq
01/02 17:16

Kartais atrodo, kad sito veikejo darbas odes kurti apie sintetinio did... skaityti daugiau

Negali pykti del teisybes
qqq
IP: 89781b3 | 01/02 17:16 Atsakyti
Kartais atrodo, kad sito veikejo darbas odes kurti apie sintetinio didybe :D
Faktas
IP: d5a05cc | 01/05 08:20 Atsakyti
"Šiemet jis daugeliu atveju pirmuosiuose posūkiuose buvo santūresnis" - ... nes LH nebuvo salia ;D
×

TOP naujienos

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. f1a 816
2. Giriby 812
3. mantioras 805
4. Gudas 796
5. Kęstutis Šimkus 794