C. Horneris: niekada nesitikėjome laimėti visus GP

C. Horneris: niekada nesitikėjome laimėti visus GP
logo 2023 Rugsėjo 18 d. 18:07, Getty Images/Red Bull Content Pool nuotr.

Red Bull“ laimėjo pirmuosius keturiolika šio sezono etapų ir buvo vis garsiau kalbama, jog ši komanda gali laimėti apskritai visus sezono GP. Visgi, ši serija nutrūko Singapūre, kur triumfavo „Ferrari“ atstovas Carlosas Sainzas, o „Red Bull“ pilotai užėmė atitinkamai penktą ir aštuntą vietas.

Panašu, jog pati komanda dėl to per daug nesijaudina. Pasak jos vadovo Christiano Hornerio, „Red Bull“ niekuomet nesitikėjo, jog pavyks laimėti absoliučiai visus GP.

„Niekada to nesitikėjome, juk buvo likę dar aštuoni etapai, tačiau net ir dabartinis pergalių pasiekimas pranoksta tai, ką galėjome įsivaizduoti. Tai, kad Maxas Verstappenas laimėjo dešimt GP iš eilės apskritai yra beprotybė. Aš neįtikėtinai didžiuojuosi, jog būtent mano komandos nariai turi du geriausius pergalių paeiliui rezultatus istorijoje.

Tai, kad nuėjome taip toli, kad pagerinome tokį seną rekordą, rodo kaip sunku yra pasiekti tokią viršūnę, į kokią užkopėme šiais metais. Tai liudija, jog visi komandos nariai atliko savo vaidmenį“,  - sakė C. Horneris.Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. f1a 1005
2. mantioras 1001
3. Tadux15 1000
4. Kęstutis Šimkus 991
5. Giriby 983