C. Horneris: tai nuviliantis pasirodymas, kuriuo bus pažymėtos mūsų jubiliejinės lenktynės (3)

C. Horneris:  tai nuviliantis pasirodymas, kuriuo bus pažymėtos mūsų jubiliejinės lenktynės
logo 2020 Lapkričio 15 d. 17:15, Red Bull Content Pool / Getty Images

Red Bull“ komandos vadovas C. Horneris stebėdamas savo pilotų pasirodymus labai slidžioje Turkijos trasoje, viduje jautė permainingas emocijas.

„Esant tokioms sąlygoms, kuriose visą savaitgalį jautėmės stiprūs, nepaprastai sunkiose ir permainingose, daug iššūkių kėlusiose lenktynėse nusileidome savo varžovams. Maxas ir Alexas nesugebėjo pademonstruoti gero starto ir nusirito rikiuote žemyn. Po pirmojo lenktynių rato buvome ketvirtu ir penktu.“

„Sugebėjome aplenkti S. Vettelį po pirmojo apsilankymo techninio aptarnavimo juostoje, tuo pačiu suteikdami Maxui pranašumą trasoje ir galimybę priartėti prie S. Perezo, o galiausiai ir atakuoti jį. Tame lenktynių etape Maxas gerokai kankinosi bandymas atlikti lenkimą, nes FIA tuo metu dar nebuvo davusi leidimo naudoti DRS. Dėl šios priežasties turėjome pakviesti Maxą apsilankymui techninio aptarnavimo juostoje, uždėti naujas „inter“ padangas ir leisti jam kovoti toliau.“

„Tuo metu pirmuoju mūsų lenktynininku likęs Alexas priėmė jam tekusį iššūkį ir demonstravo geresnį tempą už abu „Racing Point“ lenktynininkus, tačiau netrukus jis ėmė kovoti su padangų būklės keliamomis problemomis, o galiausiai trasoje slysdamas apsisuko, visiškai sugadindamas savo padangas. Dėl šios priežasties buvome prisversti pakviesti jį į techninio aptarnavimo juostą gerokai anksčiau, nei būtume to norėję. Nuo to momento abu mūsų pilotai rikiuote aukštyn nepakilo. Šeštoji ir septintoji vietos kirtus finišo liniją - nuviliantis rezultatas lenktynėse, kurios mums jubiliejinės - 300-osios. Šis savaitgalis mums teikė daug pagrįstų vilčių, tačiau dabar turime pasveikinti L. Hamiltoną už šiandien iškovotą rekordinį F-1 čempiono titulą ir pripažinti, kad jis tai padarė su įspūdingu stiliumi,“ - baigdamas pridūrė komandos vadovas. Komentarai (3)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
HOX
IP: b2f1445 | 11/15 21:05 Atsakyti
Kiek verstapenas klaidu padare per race?
0. bloga kvala 2 vieta
1. blogas startas
2.3.4. 3 kartus paslydo ir apsisuko
jv
IP: ad2a73d | 11/15 21:04 Atsakyti
Yes
11/15 19:25

Pienius nuolat zyzdavo, kad su mersu (suprask, greičiausiu bolidu) nugalėtų. Šiandien, kaip ir visą savaitgalį, turėjo greičiausią. Rezultatą matome.

Jei būtum sekęs visą savaitgalį, būtum matęs, kad RB buvo greičiausi WET, bet su INTERS sunkiai jiems
Yes
IP: e2ea089 | 11/15 19:25 Atsakyti
Pienius nuolat zyzdavo, kad su mersu (suprask, greičiausiu bolidu) nugalėtų. Šiandien, kaip ir visą savaitgalį, turėjo greičiausią. Rezultatą matome.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas