C. Horneris: tikėjomės tokio „Ferrari“ pasirodymo

C. Horneris: tikėjomės tokio „Ferrari“ pasirodymo
logo Lapkričio 18 d. 13:30, Getty Images/Red Bull Content Pool nuotr.

Las Vegaso GP kvalifikacijoje triumfavo „Ferrari“ – būtent šios komandos lenktynininkai užfiksavo geriausius rezultatus. Pasak „Red Bull“ vadovo Christiano Hornerio, čempionų toks Italijos ekipos pasirodymas visiškai nenustebino.

„Ferrari“ visuomet yra labai greita per vieną ratą. Jų bolide visada matyti tai, kad jie stipriau dirba su padangomis. Jie tuo pasižymi. Tiesa sakant, mes to ir tikėjomės. Charlesas Leclercas atliko puikų darbą, o rytoj mūsų laukia labai įdomios lenktynės“, - sakė C. Horneris.

Šalia C. Leclerco iš pirmosios eilės lenktynes pradės Maxas Verstappenas. Nors „Red Bull“ pilotas kvalifikacijoje užėmė trečią vietą, tačiau pakilo laipteliu aukščiau, kadangi Carlosas Sainzas jau anksčiau buvo užsidirbęs dešimties pozicijų baudą. Paklaustas ar M. Verstappenas gali atsidurti priekyje dar lenktynių pradžioje, C. Horneris tikslaus atsakymo nepateikė.

„Manau, kad šioje trasoje bus kitaip, tačiau tai trasa kurioje tikrai įmanoma aplenkti varžovą. Dėl to čia bus įdomu“, - kalbėjo britas.

C. Horneris pakomentavo ir Sergio Perezo užimtą dvyliktą poziciją: „Jis išvažiavo šiek tiek anksčiau. Į kvalifikaciją mes pasiėmėme tik tris minkštųjų padangų komplektus. Siekdamas išvengti spūsties, jis savo greitą ratą įveikė kiek anksčiau nei kiti, o galiausiai jam pritrūko labai nedaug“.Komentarai (0)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. blaster 3840
2. berta 3792
3. avon 3774
4. redworm 3763
5. Valerijonas 3749