C. Horneris: Tsunoda F1 yra dėl talento, o ne dėl tautybės (1)

C. Horneris: Tsunoda F1 yra dėl talento, o ne dėl tautybės
logo 2023 Spalio 21 d. 19:00, Getty Images/Red Bull Content Pool nuotr.

Pasirodžius kalboms, jog „Red Bull“ vadovas Christianas Horneris norėtų, jog organizaciją paliktų patarėjas Helmutas Marko, taip pat buvo pranešta, jog britas siekė ir Yuki Tsunodos pasitraukimo.

Buvo skelbiama, jog C. Horneris japoną „AlphaTauri“ komandoje norėtų pakeisti Liamu Lawsonu. Visgi, pats „Red Bull“ vadovas tvirtina, jog Yuki dar turės šansų parodyti save ir įrodyti, jog yra vertas vietos pagrindinėje komandoje.  

„Yuki yra labai greitas, o per pastaruosius trejus metus matome, kaip jis patobulėjo. Jo laukia ketvirtasis sezonas. „Red Bull“ į „AlphaTauri“ žiūri kaip į trampliną, kuris suteikia galimybę pereiti į pagrindinę komandą. Yuki F1 yra dėl talento, o ne dėl savo tautybės.

Pažiūrėsime, ar jis galiausiai įrodys, kad yra pakankamai geras, kad pereitų į „Red Bull“. Tai užsitarnaujama pagal tai, ką rodai trasoje. Dabar mes puikiai matome, kokį darbą jis atlieka „AlphaTauri“.

Iš dukterinės komandos atėjo Maxas Verstappenas, Sebastianas Vettelis, Danielis Ricciardo, Daniilas Kyvatas, Alexas Albonas ir Pierre‘as Gasly. Ta komanda būtent tam ir sukurta – jos tikslas ugdyti potencialius lenktynininkus „Red Bull“.

Mūsų organizacijoje talentų netrūksta, o Helmutas puikiai atlieka darbą, jų ieškodamas. Tai jo pagrindinė rolė.

Kasmet negalima išugdyti Maxo. Kartais talentai ateina bangomis. Mūsų organizacija garsėja kaip ta, kuri suteikta progas. Galiausiai savo šansą gauna tik patys geriausi“, - sakė C. Horneris.Komentarai (1)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
Irmaz
IP: 385d70b | 10/21 22:49 Atsakyti
:) :) :)
×

TOP naujienos

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. smash1981 0
2. Raime 0
3. Rimantas Sagatas 0
4. Mindaugas Riškus 0
5. Simas Gendvilas 0