C. Horneris: tvarkaraštyje turi būti ne daugiau kaip 23 etapai

C. Horneris: tvarkaraštyje turi būti ne daugiau kaip 23 etapai
logo Gegužės 21 d. 17:29, Getty Images/Red Bull Content Pool nuotr.

Praėjusiųjų metų rugsėjį FIA Pasaulinė taryba patvirtino rekordinį pagal etapų skaičių tvarkaraštį 2023 metams, kuriame buvo numatyti 24 etapai. Tačiau atšaukus GP savaitgalius Kinijoje ir Imoloje, buvo sugrįžta prie tradicinio tvarkaraščio iš 22 etapų.

Komentaruose, kurie buvo išsakyti prieš atšaukiant Emilijos-Romanijos GP, „Red Bull“ komandos vadovas Christianas Horneris išsakė nuomonę, kad nuolat plėsti etapų skaičių negalima ir per sezoną gali įvykti ne daugiau kaip 23 etapai.

Christianas Horneris: „Man 23 etapai per sezoną yra maksimali riba. Mes jau esame situacijoje, kai po sudvigubintų etapų turime rengti varžybas tris savaitgalius paeiliui. Tai labai įtemptas grafikas. Sirgaliai visame pasaulyje 23 sekmadienius turi paskirti dvi valandas dieną ar vakare lenktynėms pažiūrėti. Reikia dėti visas pastangas, kad pažiūrėti visą sezoną apskritai. Manau, kad mes turime jau pakankamą skaičių varžybų.

Kiekvienais metais „Formulė-1“ daro vieną ir tą patį triuką. Stefano Domenicali ateina pas mus ir sako: „Mes negalime prarasti Monako. Mes negalime prarasti Monzos. Mes negalime prarasti Silverstouno. O kartu priduria: „Ar girdėjote ką nors apie Las Vegasą? Ir mums tenka sutikti su išvyka į Las Vegasą. Jūs girdėjote ką nors apie Majamį? Ir štai mes visi važiuojame į Majamį.

Jie toliau plečia tvarkaraštį įdomiomis trasomis, todėl komandoms sunku atsisakyti, bet mes jau turime etapų perviršį. 23 GP savaitgaliai – tai beprotiškas skaičius lenktynių ir kilometrų, kuriuos mums tenka įveikti kiekvieną sezoną.

Manau, kad geriau bus konkurencija tarp naujų trasų ir tų, kuriose mes lenktyniaujame dabar, o ne tik pildyti ir pildyti tvarkaraštį. Esant tokiam požiūriui, mes pasieksime kritinį tašką, prie kurio jau dabar esame gana arti“.Komentarai (0)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. blaster 3840
2. berta 3792
3. avon 3774
4. redworm 3763
5. Valerijonas 3749