C. Horneriui skirtas įspėjimas (8)

C. Horneriui skirtas įspėjimas
logo Lapkričio 21 d. 20:02, Red Bull Content Pool

Red Bull“ komandos vadovas Christianas Horneris buvo oficialiai įspėtas dėl komentarų, kuriuos jis išsakė apie maršalą, po Maxui Verstappenui skirtos starto pozicijų baudos.

Teisėjai taip pat priėmė C. Hornerio pasiūlymą atsiprašyti maršalo, paaiškinti žiniasklaidai, kad jis nenorėjo nieko įžeisti, ir dalyvauti kitų metų FIA tarptautinėje teisėjų programoje.

Britas kaltino „nesąžiningą maršalą“ dėl baudos, kurią M. Verstappenas gavo po kvalifikacijos. Jis buvo nubaustas už tai, kad nesulėtino greičio dėl mojuojamų geltonų vėliavų prie starto ir finišo linijos po to, kai kvalifikacijos pabaigoje sustojo Pierre'as Gasly. Nors elektroniniai įspėjamieji signalai buvo atšaukti, geltonos vėliavos vis dar buvo mojuojamos viename iš maršalų postų.

Teisėjai pažymėjo, kad „C. Horneris padarė pareiškimą, kuriame kaltino maršalą, kuris 16.6 punkte mojavo geltonomis vėliavomis ir jį vadino „nesąžiningu maršalu“.

Nustatyta, kad C. Horneris pažeidė du Tarptautinio sporto kodekso straipsnius, draudžiančius komentarus, kurie „sukelia moralinę žalą ar nuostolius FIA“, ir „bet kokį netinkamą elgesį susijusį su pareigūnais“.

Pasak teisėjų, C. Horneris „paaiškino, kad jo reakcija buvo išsakyta po to, kai 33 numeriu pažymėto bolido pilotui buvo skirta bauda. Teisėjai paaiškino, kad atitinkamas maršalas savo darbą atliko tiksliai taip, kaip nurodyta Tarptautiniame sporto kodekse.“

Po susitikimo su teisėjais C. Horneris atsiėmė savo kritiką dėl maršalo.

„Kalbėjau su FIA, atsiprašiau, jei kokiu nors būdu juos įžeidžiau, nes to tikrai nesiekiau. Mano nepasitenkinimas buvo ne dėl konkretaus maršalo, o dėl situacijos, kai vienas automobilis pravažiavo pro šalį, nebuvo geltonos vėliavos, po to vienam sportininkui buvo mojuojama viena geltona vėliava, o kitam - dvi. Tai nenuoseklumas. Mes galime iš to pasimokyti“, - sakė C. Horneris.

„Visi maršalai, jūs mums reikalingi ir manau, kad jūs puikiai atliekate savo darbą. Tad atsiprašau, jei jus įžeidžiau.“


Komentarai (8)
T-ervis
IP: 2127fb8 | 11/22 12:40 Atsakyti
Vienu žodžiu pas bulius įsisuko paranoja. Horneris iš veido išėjęs, ale daktaras Marko ant vaistu sėdi.
Jacques
IP: 95969f0 | 11/22 01:15 Atsakyti
Jau irkluoja sirsinas atgal 🤣 amzinai viskuo nepatentenkinta verksniu komanda.
HOX
IP: 8878638 | 11/22 01:00 Atsakyti
Dokas
11/21 20:23

Horneriui reiktų mažinti išgeriamo limonado kiekius - nei nervai, nei inkstai nebelaiko. Kur praeina, ten užsmirsta.

Pritariu Horneris jau irgi i nupezusiu seniu kluba istojo. Dvigubos geltonos yra dvigubos. Tegu dziaugiasi kad ne DSQ.
HOX
IP: 8878638 | 11/22 00:58 Atsakyti
YZF
11/21 20:25

FIA eilini syki apsi*iko su savo nuoseklumo nebuvimu, bet zinoma greitai megsta apkaltinti ir pagrasinti tiems, kurie bado pirstais. Toks tipinis biurokratinis ziurkiu lizdas.

Dabar isivaizduokime, tokia situacija, uz posukio keli sudauzyti bolidai ir daug lavonu, bet elektronika neveikia ir nerodo jokiu geltonu, o marsalas viska mato, tai jam kuo vadovautis? As beveik garantuoju, kad marsalo sprendimas auksciau kazkokios nupezusios elektronikos ir jis turi teise mojuoti dviguba ar netgi raudona. Isvis negerbti dvigubos geltonos turetu DSQ duoti, o ne 5 poziciju bauda, dviguba ne siaip sau mojuoja. O butu toks marshalas SPA Raidillon posukyje, butu gal daug pienburniu isgelbejes.
Subjektyvus
IP: 44ffbb7 | 11/21 22:59 Atsakyti
visa si situacija tera bla bla bla. ta prasme viskas yra zymiai blogiau nei cia aprasyta, bet sitas aisku tik tiems zmonems kurie bent kazkiek domisi kas vyksta. visiems kitiems tai tera bla bla bla.
Zaibys
IP: 097cb19 | 11/21 20:28 Atsakyti
"Rogue marshall" versti kaip "nesazininga marsala" yra svelniai tariant nesazininga.
Horneris pasake, kad marsalo veiksmai buvo nesuderinti su lenktyniu direktoriaus, ka realiai irodo ir faktas, kad signalus atsaukus veliava vis dar buvo mojuojama. Tiesiog taip.
YZF
IP: 20135ae | 11/21 20:25 Atsakyti
FIA eilini syki apsi*iko su savo nuoseklumo nebuvimu, bet zinoma greitai megsta apkaltinti ir pagrasinti tiems, kurie bado pirstais. Toks tipinis biurokratinis ziurkiu lizdas.
Dokas
IP: a40d069 | 11/21 20:23 Atsakyti
Horneriui reiktų mažinti išgeriamo limonado kiekius - nei nervai, nei inkstai nebelaiko. Kur praeina, ten užsmirsta.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas