C. Leclercas: Abu Dabyje viskas prasidės iš naujo

C. Leclercas: Abu Dabyje viskas prasidės iš naujo
logo 2023 Lapkričio 23 d. 18:00, Ferrari nuotr.

Charlesas Leclercas ir „Ferrari“ surengė puikų pasirodymą Las Vegase. Monako atstovas iškovojo „pole“ poziciją, o galiausiai lenktynėse liko antras, kai paskutiniame rate aplenkė Sergio Perezą.

Visgi, lenktynininkas teigia, jog praėjusiame GP jo komandai iš dalies palankiai susiklostė aplinkybės, o sėkmingas pasirodymas neturės jokios įtakos tam, kas laukia Abu Dabyje.

„Las Vegase sąlygos yra tokios, kaip niekur kitur. Tai daug ką pasako apie mūsų automobilį. Praėjusiame GP buvo labai šalta, mums rūpėjo grūdėtumas, taip pat reikėjo išlaikyti padangų temperatūrą. O tai yra sritys, kur mums, paprastai, sekasi neblogai.

Tačiau, kai būna šilčiau, mes turime kur kas rimčiau kovoti. Iš Las Vegaso daug ko išmokome, tai buvo geras savaitgalis, bet Abu Dabyje viskas prasidės iš naujo“, - sakė C. Leclercas.

Su C. Leclercu iš esmės sutiko ir „Ferrari“ vadovas Fredericas Vasseuras. Jis pabrėžė, jog su skirtingomis problemomis skirtingose trasose susiduria ir kitos ekipos.

„Jei pažiūrėtumėt į „Mercedes“ pasirodymus Brazilijoje ir Las Vegase, atrodytų, kad tai tarytum kitos komandos. Esmė, kad į viską reikia žiūrėti nuo trasos iki trasos, nuo vieno padangų mišinio iki kito. Visur turime skirtingą istoriją.

Sąlygos Las Vegase buvo šaltos, o mes gerai valdėme padangas. Labai daug dalykų priklauso būtent nuo padangų valdymo“, - kalbėjo F. Vasseuras.

Primename, jog į paskutinį etapą „Ferrari“ žengia būdama trečioje vietoje ir turėdama 4 taškų deficitą nuo „Mercedes“.Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. Kęstutis Šimkus 263
2. mantioras 250
3. skripas 249
4. Giriby 243
5. bbd-336 237