C. Leclercas antrą kartą užsikrėtė Covid-19

logo 2021 Gruodžio 16 d. 21:15, Ferrari

„Ferrari“ lenktynininkas Charlesas Leclercas atsidūrė saviizoliacijoje po to, kai sulaukė teigiamo Covid-19 testo rezultato.

Tai jau antras kartas šiemet, kai sportininkas užsikrėtė Covid-19 virusu. Pirmo teigiamo testo rezultato sportininkas sulaukė šių metų pradžioje.

„Pagal FIA ir komandos protokolus, Charlesas buvo patikrintas grįžęs iš Abu Dabio. Šiuo metu jis jaučiasi gerai, jo simptomai yra lengvi ir jis savarankiškai izoliuosis namuose“, - teigiama pranešime.

C. Leclercas 2021 m. sezoną užbaigė praėjusį sekmadienį „Yas Marina“ trasoje, Abu Dabyje, kur finišavo 10-as.

Sportininkas sezoną baigė 7-oje lenktynininkų įskaitos vietoje, nusileidęs komandos draugui Carlosui Sainzui, kuris iškovojo penktą vietą.

Po paskutinių lenktynių, C. Leclercas liko Abu Dabyje ir dalyvavo „Pirelli“ padangų bandymuose, kurių metų su „Ferrari“ bolidu įveikė 87 ratus.