C. Leclercas: be rizikos nebus ir gero rezultato

C. Leclercas: be rizikos nebus ir gero rezultato
logo 2023 Gegužės 23 d. 13:22, Pirelli

Ferrari“ pilotui Charlesui Leclercui dviejų paskutinių etapų kvalifikacijos Baku ir Majamyje baigėsi apsauginiuose barjeruose, o Floridoje jis dar pateko į avariją penktadienio treniruotėse.

Tai tapo pasaulio vicečempiono kritikos priežastimis, kuris kol kas asmeninėje įskaitoje užima tik 7 vietą, nuo savo partnerio Carloso Sainzo atsilikdamas 10 taškų.

Tuo tarpu pats monakietis teigia, kad nemažą avarijų skaičių nelaiko kažkuo ypatingu. Jo žodžiais, tai yra proceso dalis, kuri leidžia jam galiausiai važiuoti greičiau.

„Aš visiškai koncentruojuosi ties greičiu ir maksimaliu mašinos galimybių panaudojimu, - kalbėjo C. Leclercas. - Todėl klaidos yra laikomos normalia istorija“.

Kartu lenktynininkas paneigė teiginį, kad avarijų virtinė tapo pasekme to, kad Charlesui labai sunku sulaikyti varžovų spaudimą.

„Be abejo, didelis presingas yra, ypač jei tu lenktyniauji „Ferrari“ komandoje, - aiškino Leclercas. - Net pati menkiausia klaidelė tarp sirgalių sukelia didelį nusivylimą.

Aš puikiai suprantu savo atsakomybę. Kaip lenktynininkas tu privalai tvarkytis su spaudimu, nes tai yra tavo darbo dalis, kaip ir kova ratas į ratą su varžovais trasose.

Tačiau kartais viskas klostosi visai ne taip, kaip tu planuoji.

Geras rezultatas – darbo, pasiruošimo ir rizikos visuma. Tu privalai žinoti, kur yra bolido galimybių riba ir padangų galimybės. BÅ«tent tai ir yra tikrinama treniruotėse.

Ä®temptas darbas ir sėkmė labai svarbÅ«s galutiniam rezultatui. Tačiau bÅ«tų naivu tikėtis, kad viskas vyks be jokių problemų“.

Charlesas šiais metais iškovojo vienintelį podiumą „Ferrari“ komandai, kai finišavo trečias Baku. Sportininkas nėra laimėjęs lenktynių nuo praėjusių metų liepos mėnesio.Komentarai (0)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. Crembo 0
2. žiūrovas f-1 0
3. smicas 0
4. Aurimas8908 0
5. molinis_e 0