C. Leclercas: esu geresnis lenktynininkas už tą, kuris pradėjo šį sezoną (4)

C. Leclercas: esu geresnis lenktynininkas už tą, kuris pradėjo šį sezoną
logo 2020 Lapkričio 23 d. 15:00, Ferrari

Nors „Ferrari“ šiais metais nesugebėjo jaunajam savo pilotui Charlesui Leclercui suteikti konkurencingo bolido, jaunasis monakietis iš jam tekusio techninių galimybių paketo spaudžia maksimumą ir dažnai demonstruoja pasirodymus, kurių rezultatai rodo „šuolį“ aukščiau „SF1000“ galimybių ribos. 

Didžiojoje šio sezono lenktynių dalyje C. Leclercas kirsdamas finišo liniją iškovodavo aukštesnę poziciją galutinėje rikiuotėje už savo komandos draugą, keturiskart F-1 čempioną S. Vettelį. 

„Esu laimingas ir patenkintas tuo, kokį progresą padariau kaip lenktynininkas nuo šio sezono pradžios. Ypatingai dėl to, kaip gebu dirbti su padangomis ir priversti jas dirbti tinkamai kaip įmanoma ilgiau. Manau, kad praėjusiais metais šis gebėjimas buvo vienas silpniausių mano arsenale. Norėdamas tobulint šį įgūdį, įdėjau daug pastangų ir darbo, o dabar galiu džiaugtis šio darbo vaisiais ir daroma pažanga. Esu tikras, kad sunkiausiais momentais mes suartėjame su žmonėmis, kurie dirba kartu, ir žinau, kad dabar tai vyksta „Ferrari“ komandoje“, - pasakojo jaunasis „Ferrari“ talentas. 

„Mes stengiamės kuo labiau padėti komandai ir sugrąžinti ją ten, kur visi ją norime matyti. Manau, kad tai sustiprina tarpusavio ryšius komandos viduje. Tai galima vertinti tik labai teigiamai. Tikiuosi, kad ši sunki padėtis tęsis kaip įmanoma trumpiau. Tokiu sudėtingu laikotarpiu savo atsidavimą sportui nusprendžiau išreikšti ir kitais būdais: susitelkdamas į save ir stengdamasis patobulinti tuos įgūdžius, kuriuose buvau silpnesnis. Norėjau padaryti viską, ką galiu. Nors mes negalime konkuruoti kovoje dėl podiumų ar pergalių, mes kovojame dėl žemesnių pozicijų ir tai yra svarbi kova, kurioje turime nugalėti.“

„Galų gale man tai tiek pat svarbu, kaip ir kalbant apie kantrybę, kuria reikia apsišarvuoti šioje situacijoje. Praeityje buvau labai nekantrus, bet dabar turiu susitaikyti su šiame sezone susiklosčiusia situacija ir būdamas kantrus padėti komandoje mažais žingsniais eiti tobulėjimo keliu. Manau, kad dabar esu gerokai kantresnis.“

„Esu geresnis lenktynininkas už tą, kuris pradėjo šį sezoną“, - pridūrė C. Leclercas, kuris bendroje individualioje įskaitoje užima 5-ąją vietą, atsilikdamas 3 taškais nuo 4-oje vietoje „įsitaisiusio“ S. Perezo ir triguba taškų suma lenkdamas savo komandos draugą S. Vettelį, užimantį 13-tą vietą. 


Komentarai (4)
Tech
IP: c4754c7 | 11/23 19:45 Atsakyti
bratka
11/23 18:46

Ateis C.Sainzas tada pakvaksėsi, kad nebūtų atvirkščiai 5 ir tu 13.

nu jo, bratka, Sainzas tai zveris, tiesiog visi dreba apie ji pagalvoje :)
bratka
IP: 7dc0e27 | 11/23 18:46 Atsakyti
Ateis C.Sainzas tada pakvaksėsi, kad nebūtų atvirkščiai 5 ir tu 13.
Kragas
IP: a6daa85 | 11/23 18:03 Atsakyti
Čia panašiai kaip 2014 metais Alonso su Raikkonenu. Skirtumas tik, kad Raikkonenas visai be podiumų buvo tą sezoną. Vettelis va jau iškrapštė vieną, bet vaizdas vis tiek beveik tas pats.
Žiauru
IP: 851d010 | 11/23 17:10 Atsakyti
Net Oconas su Strolu ir tie Vetelį lenkia įskaitoje... vienas 5tas kitas 13tas :D
×

TOP naujienos