C. Leclercas: esu labai patenkintas rezultatu

C. Leclercas: esu labai patenkintas rezultatu
logo Spalio 01 d. 18:16, Pirelli

Ferrari“ lenktynininkas Charlesas Leclercas teigė, kad po visų problemų, su kuriomis teko susidurti šÄ¯ savaitgalį, jis yra labai patenkintas šiandien kvalifikacijoje iškovota „pole“ pozicija.

Sportininkas turėjo problemų su automobiliu vakar vykusiose treniruotėse. Nebuvo lengva ir šiandien SingapÅ«re surengtoje kvalifikacijoje. Naudojęs tarpines padangas pirmoje ir antroje kvalifikacijos dalyse, C. Leclercas ketino su jomis pradėti ir trečiąją dalį, bet paskutinę akimirką nusprendė pasekti varžovų pavyzdžiu ir į trasą išvažiavo su „slick“ tipo padangomis.

„Tai buvo sudėtinga kvalifikacija. Pirmą ir antrą dalis įveikėme su tarpinėmis padangomis. O kaip elgsimės trečioje, nežinojome. Tik paskutinę akimirką pasirinkome minkštos sudėties padangas ir ta rizika pasiteisino“, - sakė C. Leclercas.

„Trasoje buvo tikrai sudėtinga. Paskutiniame rate suklydau ir maniau, kad tikrai neiškovosiu „pole“. Bet man tai pavyko, tad esu labai, labai patenkintas.“

„Prisiminus tai, kaip mums susiklostė penktadienis, esu labai patenkintas šios dienos rezultatu. Dėl įvairių problemų vakar įveikėme nedaug ratų, bet mums pavyko atsitiesti. Lenktynėms neturime daug informacijos, bet jei viską atliksime nepriekaištingai, esu tikras, jog nugalėsime.“

Charlesas Leclercas
Pilotas: Charlesas Leclercas 2022 sezono taškai: 308
Komanda: Ferrari Amžius: 25 m.
Plačiau


Komentarai (0)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos