C. Leclercas: „Ferrari“ yra tiesiog ypatinga (6)

C. Leclercas: „Ferrari“ yra tiesiog ypatinga
logo 2023 Spalio 04 d. 17:15, Ferrari nuotr.

Ferrari“ lenktynininkas Charlesas Leclercas išreiškė dėkingumą savo atstovaujamai komandai. Monako atstovas tuo pačiu tvirtino, jog tiki šviesia italų komandos ateitimi.

„Nuo vaikystės žinojau „Ferrari“ raudoną automobilį, tačiau tai nėra priežastis, kodėl esu taip prisirišęs prie šios komandos. Aš jai bendrai esu dėkingas už viską, ką dėl manęs padarė. Man nuo 2011 metų daug padėjo Nicolas Todtas, o be „Ferrari“ pagalbos aš apskritai niekada nebūčiau patekęs į F1. Ši komanda palaikė mane visuomet, kai palaikymas buvo reikalingas.

„Ferrari“ yra tiesiog ypatinga. Kai patenki į šią komandą, apvažiuoji gamyklą ir kalbi su žmonėmis, gali pajusti kažką ypatingo. Tuomet supranti, kiek daug aistros savo darbui turi žmonės ir kiek daug jiems tai reiškia. Kai gamykloje supranti, jog jiems labai svarbu pamatyti vairuotoją, tikrai apima labai stiprus jausmas.

Kalbant apie šį sezoną, mes iškart žinojome, kokios yra mūsų problemos. Bent jau metų pradžioje, buvome itin jautrūs vėjui, o gerbėjams, kurie į F1 veiklą nėra įsitraukę smarkiai, tą suprasti gali būti sunku. Taip, buvo tokių savaitgalių kaip Baku, kur vėjas buvo labai stiprus, bet pasirodėme labai gerai. Tą sunku suprasti buvo ir patiems, tačiau bendra tendencija tokia, kad turėjome daug vargo.

Apskritai turėjome savaitgalių, kur turėjome ir labai gerų, ir labai sunkių sesijų. Tai labai sudėtinga ir iš vairuotojo pusės. Kadangi tu nori susireguliuoti automobilį, o atrodo, kad kiekviena sesiją važiuoji tarytum su skirtingu bolidu.

Bendrai aš tikiu „Ferrari“ projektu, o kai juo nebetikėsiu, turbūt man bus metas išvykti. Todėl kai sunkiose situacijose nebandai parodyti geriausios savo versijos, tiesiog nepadedi komandai tiek, kiek gali ir turi jai padėti.

Šiuo metu aš tikiu „Ferrari“ ateitimi lygiai taip pat kaip ir anksčiau. Į komandą atvyko Fredericas Vasseuras ir mes turime aiškią kryptį. Aš labai noriu laimėti, tikiu projektu ir, manau, kad einame teisingu keliu“, - kalbėjo C. Leclercas.Komentarai (6)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
baltija
IP: 9653b80 | 10/04 19:17 Atsakyti
Fantastika,mergelė tarp gėliu :D

Jean Todt su Michaeliu titulis nešė,o čia gerus foto kadrus :)
mariusis
IP: 7ad5add | 10/04 17:27 Atsakyti
Foto tai liuks 😂 kiti ir dievu tiki, bet….
mb fanis
IP: d313e27 | 10/04 18:16 Atsakyti
Labai grazus cia nuotraukoje.
tldr
IP: 75591cc | 10/05 21:37 Atsakyti
Benas
10/05 09:17

Pradeda eiti iki absurdo lygio, kaip viskas ypatinga ir gražu. Eilę ... skaityti daugiau

Nu jo, visiskoje siknoje sedi:D P2 praeitais metais, P3 siuo metu ir atrodo yra galimybe pakilt i P2:D Vienintele lenkianti komanda - RB, kuri ne tik pries 2022 virsijo biudzeta, bet ir pagal juos reglamentas formuotas buvo, kad tik Mersus sustabdyt. Ka apie visas likusias komandas tada sakyt?
Benas
IP: c09b244 | 10/05 09:17 Atsakyti
Pradeda eiti iki absurdo lygio, kaip viskas ypatinga ir gražu. Eilę metų sėdi šiknoje su tokiu biudžetu ir potencialu, bet kadangi ten italai, tai ir pasiekimų nematyti, lieka tik suokti apie praeitį ir gėles. Buvo vokietis, prancūzas ir britas, tai makaronai dirbo kaip priklauso. Dabar matome visą jų sugebėjimą. Apgailėtina.
djdjdj
IP: 505fc1d | 10/04 19:32 Atsakyti
Jo jo matom ,labiausiai apgailetina komanda
×

TOP naujienos

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. smash1981 0
2. Raime 0
3. Rimantas Sagatas 0
4. Mindaugas Riškus 0
5. Simas Gendvilas 0