C. Leclercas: kol kas man labai patinka naujasis formatas (3)

C. Leclercas: kol kas man labai patinka naujasis formatas
logo Liepos 18 d. 13:57, Ferrari

Šeštadienį pirmą kartą surengtos „Formulės-1“ sprinto lenktynės, kurių galutinė rikiuotė lėmė tai, iš kokių pozicijų pilotai startuos sekmadienio lenktynėse Silverstoune.

Ganėtinai sėkmingai 17 ratų lenktynės susiklostė „Ferrari“ atstovui Charlesui Leclercui, kuris šiandien lenktynes pradės iš ketvirtosios startinės vietos.

Monakietis po sprinto lenktynių pripažino, kad naujasis formatas jam asmeniškai itin imponuoja.

„Man labai patiko sprinto lenktynės. Tai visiškai kitokia patirtis ir man buvo be galo smagu. Bene didžiausias skirtumas, lygininat su įprastomis lenktynėmis, buvo tai, kad mums nereikėjo galvoti apie padangų saugojimą ir tiesiog galėjome lenktyniauti. Man asmeniškai neteko priimti rizikingų sprendimų, tačiau jei būčiau turėjęs tam progą, tikrai būčiau bandęs ja pasinaudoti.

Man sprinto lenktynės buvo gana vienišos, tačiau iš gerosios pusės, kadangi galėjau kontroliuoti savąjį tempą, nesulaukiant didesnio spaudimo iš kitų lenktynininkų.

Kalbant apskritai, kol kas man labai patinka naujasis formatas. Dabar kiekviena diena turi kur kas didesnę reikšmę, ypač jei kalbame apie penktadienį, kuomet antrąją treniruotę pakeitė kvalifikacija. Manau, kad tai turėjo patikti tiek mums, tiek fanams“, – kalbėjo C. Leclercas.

Charlesas Leclercas
Pilotas: Charlesas Leclercas 2021 sezono taškai: 80
Komanda: Ferrari Amžius: 23 m.
Plačiau

Komentarai (3)
jv
IP: 65e3534 | 07/18 15:53 Atsakyti
Viskas ok su formatu, tik turetu panaikinti park ferme. Nes FP2 sestadieni ne i tema ir niekam nereikalinga
SliMMaz logo rėmėjas
IP: 5202f81 | 07/18 15:46 Atsakyti
saab
07/18 15:15

formatas patiko, tik butu dar geriau jei vietos po sprinto butu skirstomos pagal greiciausius sprinte ratus, tada ir atsispindetu kad tai kvalifikacija (greiciausiai iveiktas ratas) tik kitokiom salygom ir verstu visus nemiegoti o spausti

Ir kuom tada tai skirtusi nuo pries tai buvusios? :)
Formatas toks 50/50 viena vertus gauni +1 starta kas kaip ziurovui niekad nera blogai ir lenkimu, kita vertus, silpnieji turi maziau galimubiu "isaut" o ir incidentu galimybe, kas nelabai sazininga :)
saab
IP: 04eb3fd | 07/18 15:15 Atsakyti
formatas patiko, tik butu dar geriau jei vietos po sprinto butu skirstomos pagal greiciausius sprinte ratus, tada ir atsispindetu kad tai kvalifikacija (greiciausiai iveiktas ratas) tik kitokiom salygom ir verstu visus nemiegoti o spausti
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas