C. Leclercas: lenktyniauti Las Vegase buvo tikrai malonu (2)

C. Leclercas: lenktyniauti Las Vegase buvo tikrai malonu
logo Lapkričio 19 d. 10:49, Ferrari nuotr.

Ferrari“ lenktynininkas Charlesas Leclercas iškovojo antrą vietą Las Vegaso GP. Šios lenktynės sportininkui buvo tikrai gana permainingos, o panašių įspÅ«džių jis norėtų ir kituose etapuose.

„Atleiskite, kad likau antras. Kita vertus, manau, kad visi puikiai praleido laiką, stebėdami šias lenktynes. Man tikrai, tikrai labai patiko. Turėtume surengti daugiau tokių lenktynių, kuriose lenktyniaujama bÅ«tent taip. Buvo tikrai malonu.

Dar kartą galiu pasakyti, kad man viskas labai patiko ir mums reikėjo tokio etapo. Žinoma, savaitgalis prasidėjo ne taip, kaip norėjome. Tačiau esu laimingas, kad viskas baigėsi bÅ«tent taip. Tai išties yra neįtikėtinas sportas.

Šiai dienai, manau, kad neturėjome geresnių lenktynių, nei mÅ«sų pirmosios lenktynės Vegase. Visą miestą suko tiesiog neįtikėtina energija ir visiems tikrai patiko renginys.

Grįžtant prie lenktynių, esu šiek tiek nusivylęs, kad finišavau antras, o ne pirmas. Kita vertus, tai greičiausiai buvo geriausia, ką galėjau padaryti. Buvo labai sudėtingas startas, nes Maxas prarado šiek tiek sukibimo ir išvedė mane į išorę. Tačiau vėliau turėjome puikų tempą, buvome susigrąžinę poziciją ir apskritai buvome labai stiprÅ«s.

Mums truputį nepasisekė su saugos automobiliu. Nenuvažiavome į boksus, kadangi nežinojome, ką darys kiti. Važiavome siekdami išlaikyti pirmą vietą.

Pabaigoje buvo sunku su senesnėmis padangomis. Tačiau, antroji vieta su daug posÅ«kių, tiesa sakant, man patiko“, - sakė C. Leclercas.

 Komentarai (2)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
kart
IP: ff4c1cb | 11/19 10:59 Atsakyti
Lenktynės gavosi tikrai smagios, tik klausimas, kiek čia naujos trasos efektas, o kiek tikimybė tokias lenktynes pamatyti čia dažniau. Nors dvigubas DRS visada duoda gerą efektą.
Alphas
IP: 6a11188 | 11/20 13:31 Atsakyti
kart
11/19 10:59

Lenktynės gavosi tikrai smagios, tik klausimas, kiek čia naujos tras... skaityti daugiau

Patikslinu, kad Las Vegase nebuvo DVIGUBO DRS (kaip pvz. Brasil), buvo 2 atskiros DRS zonos.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. blaster 3840
2. berta 3792
3. avon 3774
4. redworm 3763
5. Valerijonas 3749