C. Leclercas: nuo sezono pradžios mūsų tikslas buvo antroji vieta (4)

C. Leclercas: nuo sezono pradžios mūsų tikslas buvo antroji vieta
logo 2023 Lapkričio 30 d. 15:00, Ferrari nuotr.

Ferrari“ sezoną baigė trečioje vietoje Konstruktorių įskaitoje, po to, kai paskutiniame sezono GP nesugebėjo aplenkti „Mercedes“. Nepaisant to, italų ekipos atstovas Charlesas Lelcercas tvirtina, jog sėkmingas sezono finišas jam suteikia pasitikėjimo savimi. Visgi, sportininkas pripažįsta, jog jo komanda šiuo metu nuo čempionės „Red Bull“ atsilieka tikrai smarkiai.

„Sezono finišas suteikia man pasitikėjimo, kad mes geriau žinosime, kaip nustatyti savo automobilį ir kokiu keliu turime eiti. Kita vertus, visi komandoje puikiai suprantame, kad iki tol, kol pavysime „Red Bull“, turime nueiti labai ilgą kelią. Visi puikiai žinome, kad turime labai daug dirbti.

Apskritai mūsų sezonas buvo paremtas principu – aukštyn, žemyn. Buvo lenktynių, kur mes tikrai buvome antras greičiausias automobilis. Kitose lenktynėse mes buvome tik ketvirti ar penkti pagal greitį, taigi viskas tikrai labai bangavo.

Visgi, manau, kad nuo Japonijos, kai atnaujinome automobilį, viskas pakrypo tinkama linkme. Ypač mano vairavimo stiliui. Man visada patinka turėti stiprų automobilio priekį. Todėl, kai jį gavau, galėjau jaustis daug ramiau ir būti nuoseklesnis. Tai buvo tikrai teigiamas dalykas.

Faktas, kad labai nusivyliau, jog Konstruktorių įskaitoje likome treti, kadangi antroji vieta buvo mano vienintelis tikslas jau nuo antro ar trečio šio sezono etapo“, - sakė C. Leclercas.Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
FF431
IP: ed2f353 | 11/30 22:33 Atsakyti
Ferrari buvo zenkliai stiprwsne uz mersedes, bet tos avarijos, strategines klaidos viska sugadino. Kitaip mersai nebutu tureje jokiu sansu
31m
IP: da6f2bc | 11/30 20:46 Atsakyti
Na ka
11/30 17:24

Na ka komentatoriai, išmetėt Binoto kuris ale kaltas buvo dėl Ferra... skaityti daugiau

Jau desimtmeti aisku, kad Ferrari titula laimes tik tuo atveju, jeigu Italu komandoje neliks nei vieno Italo.
Na ka
IP: 9e36cf6 | 11/30 17:24 Atsakyti
Na ka komentatoriai, išmetėt Binoto kuris ale kaltas buvo dėl Ferrari strategijų ir pilotų liapsusu, bet buvo vienintelis kuris per n metų buvo sukūręs bolidą galintį kovoti dėl pergalių. Bandžiau sakyt, kad ne jame problema ir reikia išlaikyti palaipsniui gerinant procesus,bet sudirbinejot juodai. Tikiuosi dabar dziaugiatės pokyčiais? Kol kas dar ėjo ant seno gero, bet sekantį sezoną performance bus dar prastesnis... Kai vadovaujies emocijom, o ne galva
Yuzefas
IP: 33bea25 | 11/30 19:07 Atsakyti
Na ka
11/30 17:24

Na ka komentatoriai, išmetėt Binoto kuris ale kaltas buvo dėl Ferra... skaityti daugiau

Minde. pliusas
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. Kęstutis Šimkus 263
2. mantioras 250
3. skripas 249
4. Giriby 243
5. bbd-336 237