C. Leclercas priblokštas dėl atsilikimo nuo „Red Bull“ (3)

C. Leclercas priblokštas dėl atsilikimo nuo „Red Bull“
logo Rugsėjo 23 d. 13:18, Ferrari nuotr.

Charlesas Leclercas yra patenkintas dėl savo kvalifikacijos.

Ferrari“ lenktynininkas Japonijos GP kvalifikacijoje užėmė ketvirtą vietą bei rytoj startuos iš antrosios eilės. Jis po sesijos buvo nustebęs dėl tokio „Red Bull“ greičio, o savo pasirodymą vertino teigiamai. 

C. Leclercas: „Tai yra beprotiška, jie („Red Bull“) nuo pat pirmos treniruotės yra nepavejami. Mes supratome, kad reikia atlikti nemažai darbo, ypatingai pirmajame sektoriuje kažkodėl, nes mes ten prarandame daugiausiai laiko.

Būti laimingu yra rimtas pasakymas, tačiau aš laimingas dėl savo pasirodymo, kadangi, manau, mano ratas buvo tikrai, tikrai geras ir vargu ar būčiau galėjęs išspausti dar daugiau iš to rato.

Tai buvo gerai, tačiau tai tik ketvirta pozicija, todėl dėl to gaila. Suzukoje jaučiuosi nuostabiai, bet kartėlis yra, kai nuvažiuoji tokį puikų ratą ir vis tiek esi tik ketvirtoje pozicijoje, dar ir septyniom dešimtosiom atsilikdamas nuo pirmos vietos“, – teigė monakietis. Komentarai (3)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
tp
IP: bda9f22 | 09/23 16:43 Atsakyti
Nu sezonas būtų nerealus, jei ne RBR. Tai Mclarenai antri, tai Ferrari, tai Mercedesai, Astonai dar pradžioje spardėsi neblogai..
JOX
IP: 4784d7a | 09/23 14:40 Atsakyti
Nežinau ko jie čia taip stebesi dėl atsilikimo nes visą sezoną red bull daužo visus:)
Aivaras1
IP: 81e968b | 09/23 17:58 Atsakyti
ferari juokdariai. reiketu ne apie red bull kalbeti, o apie mclaren pirma. kaip visada po geresnio vienkartinio pasirodymo pagauna euforija
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. blaster 3840
2. berta 3792
3. avon 3774
4. redworm 3763
5. Valerijonas 3749