C. Leclercas: sėkmė Japonijoje būtų geru ženklu (2)

C. Leclercas: sėkmė Japonijoje būtų geru ženklu
logo Rugsėjo 19 d. 20:00, Ferrari nuotr.

Du kartus paeiliui Carlosas Sainzas iškovojo „pole“ pozicijas, o Singapūre tai sugebėjo konvertuoti į pirmąją pergalę šiame sezone. Jo „Ferrari“ komandos partneris Charlesas Leclercas tikisi, kas aukšti rezultatai bus ne vieninteliai, o taps gera tendencija it tai tikriausiai bus galima analizuoti po artėjančio Japonijos GP etapo.

„Tikiuosi, kad Suzukoje mes sugebėsime pakartoti tą formą, kokios buvome Singapūre, - kalbėjo C. Leclercas. - Aš labai laukiu kito etapo, kadangi jei Suzukoje mes būsime labai greiti, tai bus labai geras ženklas ateičiai.

Kaip aš kalbėjau Zandvoorte, mes atlikome daugybę bandymų ir Monzoje norėjome patvirtinti, kad dabar mes geriau suprantame savo bolidą. Sprendžiant iš visko, komandai pavyko žengti didelį žingsnį į priekį. Trasa Singapūre istoriškai tinka mūsų bolidui, todėl reikia sulaukti kito etapo, norint suprasti, ar iš tiesų mes žengėme didelį žingsnį į priekį ir tai buvo vienkartinis rezultatas.

„Ferrari“ nuo pat pirmųjų sezono lenktynių žinojome, kad turime nenuspėjamą bolidą. Todėl mums teko naudoti labai konservatyvius nustatymus ieškant geresnio balanso, todėl mašinai smarkiai trūko priekinių ratų sukibimo su danga“.Komentarai (2)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
hxjdjs
IP: 0a3af92 | 09/20 08:42 Atsakyti
Viltis durniu motina
Aivaras1
IP: 709d904 | 09/21 15:14 Atsakyti
Kazin ar tas zenklas jam bus geras, jei sainzas vel apdes
×

TOP naujienos

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. blaster 2883
2. redworm 2851
3. Valerijonas 2848
4. berta 2847
5. Valode 2778