C. Leclercas: turėjau malonumą kovoti

C. Leclercas: turėjau malonumą kovoti
logo 2023 Lapkričio 20 d. 19:57, Ferrari nuotr.

„Ferrari“ lenktynininkas Charlesas Leclercas Las Vegase startavo iš „pole“ ir planavo kovoti dėl pergalės, bet finišavo tik antras.

  • Kaip jaučiatės po finišo: ar džiaugsmą dėl to, kad aplenkėte S. Perezą paskutiniame rate, ar nusivylimą praradus pergalę?

  • Emocijos yra dvejopos. Iš vienos pusės, esu patenkintas savo pasirodymu. Šiose lenktynėse atidaviau visas jėgas, kovojau nuo starto iki finišo ir galiausiai užėmiau antrą vietą. Iš kitos pusės, žinoma, esu nusivylęs, kadangi jei nebūtų saugos automobilių, pergalė būtų mūsų. Gerai nuvažiavau pirmą ratą su vidutinėmis padangomis, normaliai įšildžiau padangas ir buvau įsitikinęs, kad mes nugalėsime, kai pasirodė saugos automobilis. Maxas ir Sergio pasuko į boksus, o aš pasilikau trasoje. Padangos atvėso ir antrą kartą jas įvesti į darbinę temperatūrą buvo sudėtinga, ypač prie tokio vėsaus oro. Kaip tik tuo momentu mes pralaimėjome lenktynes.

  • Ar nebuvo pagundos sukti į boksus užsidėti naujų kietųjų padangų antrojo saugos automobilio fazėje?

  • Tuo metu aš buvau nuvažiavęs su tomis padangomis tik penkis ratus. Nežinojau, kaip veiks Maxas ir Sergio paskui mane, bet jei aš keisčiausi padangas, o jie – ne, tai vėliau aplenkti juos būtų labai sudėtinga. Dabar, jau žinant situaciją, aš tikrai važiuočiau į boksus, bet dabar kalbėti apie tai per vėlu.

  • Kaip vertinate situaciją, kai Verstappenas pirmame posūkyje išstūmė jus iš trasos?

  • Maxas jau buvo prie manęs priėjęs ir paaiškino situaciją. Akivaizdu, kad 5 sek. bauda buvo pelnyta, bet tokiais atvejais FIA geriau paprašyti sugrąžinti poziciją. Kai važiuojate pirmas, kur kas lengviau tausoti padangas ir tai suteikia pranašumą.

  • Anksčiau „Ferrari“ komandoje darbas su padangomis buvo silpnoji ekipos pusė. Ar esate patenkintas tuo, kad vyko Las Vegase?

  • Aš esu patenkintas. Bet Las Vegase buvo unikalios sąlygos, tokių nėra niekur kitur. Trasa buvo labai šalta, todėl vietoje padangų perkaitimo problemos iškilo jų granuliavimasis. Mūsų problemos iš esmės būdavo dėl karšto oro, todėl Abu Dabyje mums gali būti sudėtinga.

  • Papasakokite apie Sergio Perezo lenkimą paskutiniame rate...

  • Iš esmės, aš turėjau tik vienintelį šansą, bet buvau įsitikinęs, kad man viskas pavyks. Be to, prisiminiau, kad prieš kelis ratus Sergio toje vietoje padarė klaidą ir pastebėjau, kad jis ten labai atsargiai stabdo. Priešpaskutiniame rate aš pradėjau krauti bateriją, norėdamas pasiruošti paskutiniam ratui ir man viskas pavyko. Turėjau didelį malonumą iš šios kovos.Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. Giriby 1354
2. Tadas Misevičius 1347
3. Darius Linkevicius 1336
4. Kęstutis Šimkus 1334
5. f1a 1332