C. Sainzas dėl savo nesėkmės kvalifikacijoje kaltina varžovus (3)

C. Sainzas dėl savo nesėkmės kvalifikacijoje kaltina varžovus
logo 2023 Lapkričio 26 d. 10:12, Ferrari nuotr.

Ferrari“ lenktynininkas Carlosas Sainzas Abu Dabio GP kvalifikacijoje nepateko į antrąją dalį. Dėl to ispanas yra linkęs kaltinti ne save, o varžovus.

„Buvo tiek lėtai važiuojančių bolidų. Manau, kad „Mercedes“ taip pasielgė specialiai. Man jie sutrukdė penktame posūkyje, prieš tai antrame ir trečiame posūkiuose trukdė „Alpine“.

Šį kartą buvo automobilių, kurie važiavo lėtai. Mes esame sportininkai ir puikiai žinome, kad jei tave, nuo už tavęs važiuojančio varžovo, skiria viena ar dvi sekundės, jis gali prarasti vieną ar dvi dešimtąsias sekundės dalis posūkyje. Šį savaitgalį pastebėjau, kad kai kurie pilotai buvo labiau atsipūtę.

Kai kurie varžovai tyčia neskuba trauktis, todėl tenka daugiau laiko praleisti nešvariame oro sraute. Taip siekiama, kad varžovas prarastų daugiau laiko posūkiuose. To nelaikome trukdymu, bet faktas, kad nešvariame oro sraute posūkį įveikti yra sunkiau.

Į trasą išvažiavau paskutinis ir bandžiau daryti viską, ką galiu. Kadangi važiavau varžovams iš paskos, posūkiuose praradau ne vieną dešimtąją sekundės dalį.

Akivaizdu, kad šį savaitgalį mums kol kas stigo greičio. Tačiau kvalifikacijoje tiesiog ne viskas klostėsi sklandžiai. Būtent varžovai, kurie važiavo prieš mane, lėmė, kad praradau šiek tiek laiko, o galiausiai nepatekau į antrąją kvalifikacijos dalį“, - kalbėjo C. Sainzas.Komentarai (3)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
xrd
IP: 9528eee | 11/26 11:53 Atsakyti
Xcvv
11/26 10:29

Ėėėėėė, Carlyzo, nepradėk ok? Norėjai, reikėjo pirmam išvaž... skaityti daugiau

Spėju, kad ne jis sprendžia kada išvažiuoti iš garažo
Xcvv
IP: bcd0717 | 11/26 10:29 Atsakyti
Ėėėėėė, Carlyzo, nepradėk ok? Norėjai, reikėjo pirmam išvažiuot iš boxų, ir pradėt fast lap kol ne tiek daug traffic buvo...
rasytojelis
IP: 85f0e13 | 11/26 14:13 Atsakyti
Jam jau paranoja nuo tų mercedes.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. HK 0
2. pavojus 0
3. ramudu 0
4. vytukas1977 0
5. kaimietisdmc 0