C. Sainzas: „Ferrari“ nėra pirmojo ir antrojo piloto

C. Sainzas: „Ferrari“ nėra pirmojo ir antrojo piloto
logo 2023 Spalio 02 d. 18:30, Ferrari nuotr.

Charlesas Leclercas visuomet buvo pateikiamas kaip „Ferrari“ projektas į ateitį, be to būtent šis pilotas praėjusiais metais finišavo antroje vietoje asmeninėje įskaitoje. Dėl šių ir kitų priežasčių, dažnai yra kalbama, jog būtent Monako atstovas yra „Ferrari“ komandos pilotas numeris 1.

Visgi, jo komandos draugas Carlosas Sainzas tvirtina, jog „Ferrari“ šiuo metu neturi pirmojo ir antrojo pilotų, o šiame sezone jis ir C. Leclercas yra visiškai lygiaverčiai lenktynininkai.

„Nei šiais, nei praėjusiais metais „Ferrari“ nebuvo lenktynininko favorito. Tarp manęs ir Leclerco yra geri santykiai. Mes nekovojame tam, kad aplenktume vienas kitą. Mūsų abiejų prioritetas yra „Ferrari“, o kažkokių specialių išlygų mūsų sutartyse nėra.

Nėra jokio pirmojo ir antrojo piloto. Tai yra spaudos ir fanų prasimanymai. Šiemet strategija yra tokia, kokia yra ir mes jos nekeisime. Visada bus etapų, kai tu būsi pirmas ir kai tu būsi antras, kai tu atsilieki, tuomet turi padėti komandos draugui.

Nors visuomet atsiranda žmonių, kurie ieško tarp mūsų tam tikrų nesutarimų, mes su Leclercu puikiai sutariame ir kovojame be problemų, kuo galima buvo įsitikinti Monzoje. Būtent tai ir yra „Ferrari“ grožis“, - sakė C. Sainzas.Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. Darius Linkevicius 1859
2. Beržas 1833
3. Tadas Misevičius 1828
4. regdal 1825
5. gytisz 1821