C. Sainzas: jaučiau, kad kontroliuoju padėtį

C. Sainzas: jaučiau, kad kontroliuoju padėtį
logo 2023 Rugsėjo 17 d. 19:14, Ferrari nuotr.

Iki Singapūro GP visus etapus buvo laimėję tik „Red Bull“ pilotai, tačiau šią pergalių seriją nutraukė triumfavęs „Ferrari“ atstovas Carlosas Sainzas. Pirmąją savo sezono pergalę iškovojęs ispanas teigė, jog lenktynių finiše, nepaisant didelio spaudimo, jautėsi užtikrintai ir žinojo, jog jam užteks jėgų finišuoti pirmam.

„Tiesą sakant, jaučiau, kad kontroliuoju padėtį. Visas lenktynes jaučiau, kad priimu protingus sprendimus bei turiu reikiamą greitį, kad galėčiau daryti viską, ką noriu. Nemeluosiu, tokiu atveju jauti spaudimą ir visuomet esi arti klaidos, tačiau tikrai jaučiausi kontroliuojančioje padėtyje“, - sakė C. Sainzas.

„Šiuo metu esu pakylėtas, kadangi žinojau, kad galiu susitvarkyti, o dabar trofėjų vežamės namo. Žinote, tai yra pats geriausias jausmas“, - teigė C. Sainzas.

Bendroje įskaitoje C. Sainzas rikiuojasi penktoje vietoje, o jo atstovaujama „Ferrari“ konstruktorių taurėje yra trečia ir siekia pavyti „Mercedes“.Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. Darius Linkevicius 2284
2. Valode 2236
3. Beržas 2222
4. mantioras 2220
5. Tadas Misevičius 2218