C. Sainzas: kitos komandos siekė, kad gaučiau baudą

C. Sainzas: kitos komandos siekė, kad gaučiau baudą
logo 2023 Lapkričio 18 d. 17:00, Ferrari nuotr.

Carlosas Sainzas Las Vegaso GP kvalifikacijoje parodė antra rezultatą, tačiau lenktynėse startuos tik dvyliktas, kadangi gavo dvejopai vertinamą dešimties pozicijų baudą.

C. Sainzas buvo nubaustas, kadangi remontuojant jo automobilį, po incidento kuris kilo pirmojoje treniruotėje, buvo viršytas leistinų keičiamų jėgainės dalių kiekis. „Ferrari“ prašė baudos neskirti, kadangi incidentas kilo ne dėl lenktynininko kaltės, tačiau teisėjai šį prašymą atmetė.

Ispanas yra įsitikinęs, jog jie galėjo pasielgti kitaip, tačiau sulaukė varžovų spaudimo.

„Visiems yra akivaizdu, kad buvo kilusi saugumo problema ir būtent dėl to buvo stipriai apgadintas mano bolidas. Komandos mechanikai skyrė penkias valandas, kad surinktų automobilį praktiškai iš naujo. O galiausiai mes gavome dešimties pozicijų baudą už tai, prie ko neprisidėjome. Esu nusivylęs. Šiemet buvo daug atveju, kai sportas parodė, jog viską galima daryti geriau.

Mane stebina, kad federacija neturi įgaliojimų tokiems netikėtiems atvejams. Tikrai galima būtų daryti išimtis, kai nutinka kažkas, kas nepriklauso nei nuo lenktynininko, nei nuo komandos. Nežinau, tikrai tikėjausi, kad į šią situaciją bus pažvelgta kitu kampu.

Tikrai buvo komandų, kurios norėjo, kad gaučiau baudą ir darė spaudimą. Tai mane stebina. Kita vertus, aš čia jau ilgai ir suprantu, kad tai verslas. Daug pinigų susiję su galutine pozicija konstruktorių įskaitoje, todėl ir yra daromas spaudimas teisėjams.

Kaip sakiau, aš esu nustebęs. Aš nusivylęs ne tik šia situacija, bet ir apskritai sportu. Tikrai esu blogos nuotaikos, kadangi tikėjausi šiek tiek daugiau“, - kalbėjo C. Sainzas.Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. Darius Linkevicius 2284
2. Valode 2236
3. Beržas 2222
4. mantioras 2220
5. Tadas Misevičius 2218