C. Sainzas: kitos komandos siekė, kad gaučiau baudą (11)

C. Sainzas: kitos komandos siekė, kad gaučiau baudą
logo Lapkričio 18 d. 17:00, Ferrari nuotr.

Carlosas Sainzas Las Vegaso GP kvalifikacijoje parodė antra rezultatą, tačiau lenktynėse startuos tik dvyliktas, kadangi gavo dvejopai vertinamą dešimties pozicijų baudą.

C. Sainzas buvo nubaustas, kadangi remontuojant jo automobilį, po incidento kuris kilo pirmojoje treniruotėje, buvo viršytas leistinų keičiamų jėgainės dalių kiekis. „Ferrari“ prašė baudos neskirti, kadangi incidentas kilo ne dėl lenktynininko kaltės, tačiau teisėjai šį prašymą atmetė.

Ispanas yra įsitikinęs, jog jie galėjo pasielgti kitaip, tačiau sulaukė varžovų spaudimo.

„Visiems yra akivaizdu, kad buvo kilusi saugumo problema ir būtent dėl to buvo stipriai apgadintas mano bolidas. Komandos mechanikai skyrė penkias valandas, kad surinktų automobilį praktiškai iš naujo. O galiausiai mes gavome dešimties pozicijų baudą už tai, prie ko neprisidėjome. Esu nusivylęs. Šiemet buvo daug atveju, kai sportas parodė, jog viską galima daryti geriau.

Mane stebina, kad federacija neturi įgaliojimų tokiems netikėtiems atvejams. Tikrai galima būtų daryti išimtis, kai nutinka kažkas, kas nepriklauso nei nuo lenktynininko, nei nuo komandos. Nežinau, tikrai tikėjausi, kad į šią situaciją bus pažvelgta kitu kampu.

Tikrai buvo komandų, kurios norėjo, kad gaučiau baudą ir darė spaudimą. Tai mane stebina. Kita vertus, aš čia jau ilgai ir suprantu, kad tai verslas. Daug pinigų susiję su galutine pozicija konstruktorių įskaitoje, todėl ir yra daromas spaudimas teisėjams.

Kaip sakiau, aš esu nustebęs. Aš nusivylęs ne tik šia situacija, bet ir apskritai sportu. Tikrai esu blogos nuotaikos, kadangi tikėjausi šiek tiek daugiau“, - kalbėjo C. Sainzas.Komentarai (11)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
IP: 3344e05 | 11/18 19:05 Atsakyti
Manyčiau labiausiai spaudė wolfas, nes jam tai labai naudinga! Tikiuosi Carlos padaris viską, kad aplenkt mersus!
mirkam
IP: cdc89c5 | 11/18 17:33 Atsakyti
MV pakomentavo, kad iš Wolfo to ir tikėjosi (situacijos matymo kaip nereikšmingo įvykio, neverto dėmesio, nes tai MB naudinga). Dar pridūrė, kad Sainz kelias sekundes nejautė kojų, t.y. galėjo baigtis ne tik bolido visišku sunaikinimu.
Aivaras1
IP: 81e968b | 11/18 17:53 Atsakyti
nesuprantu, kodel komandoms turetu buti ok, kad konkurentas is oro gauna naujus komponentus, kurie suteiks pranasuma ne tik siandien, bet ir abu dhabi. tuo labiau, kai taisykles to neleidzia.
mirkam
IP: cdc89c5 | 11/18 17:44 Atsakyti
P.s. Sky sports žurnalistai išsiaiškino, kad FIA buvo ne prieš neskirt baudos, su sąlyga, kad visos komandos tam pritars. Bet bendro pritarimo nebuvo pasiekta.
Arnius
IP: 4931959 | 11/18 20:53 Atsakyti
Aivaras1
11/18 17:53

nesuprantu, kodel komandoms turetu buti ok, kad konkurentas is oro gau... skaityti daugiau

Todėl kad variklio nekeitė,o baterija pranašumo didelio neduoda,tik gal didesnį patikimumą,sainzas nebūtų pagreitejes,o dėl taisyklių,tai čia turėjo taikyti išimtį,bet mersai triohala pagavo,nors babkes didelės,taip ir galėjo volfis pasakyti,o ne huinia kalbėti
egis013
IP: d95347c | 11/18 18:18 Atsakyti
kadangi pagal kitų komandų patarimus fia skiria baudas, ta igalėjo bent jau -5 poz duoti.
lolol
IP: ae918c1 | 11/18 17:18 Atsakyti
Škurlis antivakseris pilnas sąmokslo teorijų kaip visada xD
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. blaster 3840
2. berta 3792
3. avon 3774
4. redworm 3763
5. Valerijonas 3749