C. Sainzas: L. Hamiltono vietoje būčiau pasielgęs taip pat

C. Sainzas: L. Hamiltono vietoje būčiau pasielgęs taip pat
logo 2022 Lapkričio 21 d. 12:35, Pirelli

Carlosas Sainzas mano, kad Abu Dabyje vykusiose lenktynėse Lewisas Hamiltonas gudriai sugalvojo jį praleisti į priekį. Bet ispanas pridūrė, kad būdamas varžovo vietoje, jis būtų pasielgęs taip pat.

L. Hamiltonas pirmame rate kirto šeštą posūkį ir taip įgijo pranašumą prieš varžovą - C. Sainzą. Po kurio laiko FIA liepė britui praleisti varžovą į priekį. Sportininkas tai padarė ketvirtame rate. Bet jau kitame rate L. Hamiltonas aplenkė C. Sainzą ir taip susigrąžino prarastą poziciją.

Anot C. Sainzo, varžovas gudriai pasirinko jam palankią vietą praleisti jį į priekį, kad vėliau galėtų vėl atlikti lenkimą.

„Lewisas kirto posūkį, o vėliau praleido mane į priekį. Bet praleisdamas į priekį jis pasielgė gudriai, kad vėliau galėtų vėl mane aplenkti pasinaudojęs DRS“, - pasakojo C. Sainzas.

Ispanas vėliau dar kartą aplenkė L. Hamiltoną, bet pripažino, kad dėl to labiau nukentėjo jo padangos.

„Turėjau daugiau išspausti iš savo padangų, kad vėl jį aplenkčiau. Praradau laiko, o ir padangų būklė nukentėjo. Tai viena iš priežasčių, dėl kurių turėjau atlikti du sustojimus, tad negalėjau kovoti dėl antros vietos.“

C. Sainzas teigė, kad praeityje pačiam teko pasielgti taip pat, kaip pasielgė L. Hamiltonas Abu Dabyje vykusiose lenktynėse.

„Praeityje aš pats pasinaudojau ta taisykle arba tuo, kaip ji traktuojama. Tad aš tikrai dėl to nekritikuoju Lewiso, nes jo vietoje būčiau pasielgęs taip pat. Tiesiog taip yra.“

„Atlieki gerą lenkimą šeštame posūkyje, bet varžovas kerta posūkį ir lieka priekyje. Tai truputi pakenkia tavo lenktynėms, nes žinai, kad kovoji su varžovu, kuris jau turėtų važiuoti už tavęs. Bet taip jau yra. Tačiau turime būti patenkinti lenktynėse pasiektu rezultatu. Tiek komanda, tiek Leclercas sezoną baigė antri. Toks ir buvo mūsų tikslas.“

„Mūsų tempas buvo geras. Bendrai vertinant, visas savaitgalis mums buvo geras. Gaila, kad pirmame rate nepasisekė.“

Lewisas Hamiltonas
Pilotas: Lewisas Hamiltonas 2023 sezono taškai: 400
Komanda: Mercedes Amžius: 38 m.
Plačiau
Carlosas Sainzas
Pilotas: Carlosas Sainzas 2023 sezono taškai:
Komanda: Ferrari Amžius: 29 m.
Plačiau


Komentarai (0)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. blaster 2883
2. redworm 2851
3. Valerijonas 2848
4. berta 2847
5. Valode 2778