C. Sainzas: M. Verstappenas kovos dėl pergalės

C. Sainzas: M. Verstappenas kovos dėl pergalės
logo Rugpjūčio 27 d. 19:50, Ferrari

Nepaisant to, kad startuos iš penkioliktos pozicijos, „Ferrari“ sportininkas Carlosas Sainzas mano, kad „Red Bull“ pilotas Maxas Verstappenas kovos dėl pergalės rytoj Belgijoje vysiančiose lenktynėse.

Minėtasis M. Verstappenas buvo greičiausias šiandien surengtoje F-1 kvalifikacijoje. Bet dėl starto pozicijų baudos, kuri skirta už jėgainės elementų keitimus, olandas lenktynes pradės tik iš 15-os pozicijos. C. Sainzas abejoja, kad olandui tai sutrukdys kovoti dėl pergalės.

„Taip, manau, kad jis gali rytoj stoti į kovą dėl pergalės. Jei aš šiandien būčiau įveikęs vieną ratą taip greitai, kaip jis, būčiau užtikrintas. Jis puikiai žino, kad įvykus incidentui rikiuotės priekyje ir trasoje pasirodžius saugos automobiliui, jis galės pakilti rikiuote aukštyn ir stoti į kovą dėl pergalės“, - sakė C. Sainzas.

Teisėjams nubaudus M. Verstappeną, pirmoji startinė poziciją atiteko antrą rezultatą užfiksavusiam C. Sainzui. Ispanas neslepia, kad jį neramina didžiulė varžovo greičio persvara.

„Džiaugiuosi, kad startuosiu iš pirmos pozicijos. Bet manęs nedžiugina atsilikimas nuo Maxo ir „Red Bull“ persvarą, kurią jie turi prieš mus. Turime išsiaiškinti, kodėl jie tokie greiti šioje trasoje ir kodėl mes taip stipriai atsiliekame. Bet tai, jog startuosiu iš pirmos pozicijos yra gerai. Tad rytoj pasistengsime nugalėti.“

Scuderia Ferrari
Komanda: Scuderia Ferrari 2022 sezono taškai: 554
Variklis: „Ferrari“ Važiuoklė: F1-75
Plačiau
Carlosas Sainzas
Pilotas: Carlosas Sainzas 2022 sezono taškai: 246
Komanda: Ferrari Amžius: 28 m.
Plačiau


Komentarai (0)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas