C. Sainzas: „Mercedes“ lenktynių dieną būna greitesni nei mes

C. Sainzas: „Mercedes“ lenktynių dieną būna greitesni nei mes
logo 2023 Rugsėjo 16 d. 23:15, Ferrari nuotr.

Carlosas Sainzas Singapūre iškovojo antrą „pole“ poziciją iš eilės. Pirmiausia pasisekė Italijos GP Monzoje, o dabar sėkmė ištiko, galima sakyti, ir kitame pasaulio gale.

Ferrari“ lenktynininkas džiaugėsi „pole“ pozicija, tačiau atsargiai žvelgė į lenktynių dieną. 

„Panaši situacija į Monzos. Jau nuo pat pirmos treniruotės šovėme į priekį, – kalbėjo Sainzas. – Jaučiausi gerai visose sesijose ir tai įrodžiau su paskutiniu ratu.

Buvau susikoncentravęs į tai, kad tik nepadaryčiau klaidų tame rate. Švarus ratas Singapūre dažniausiai atneša gerus rezultatus. 

Žinome, jog mūsų silpnybės visada yra lenktyninis greitis, ten mes atsiliekame. Tačiau mūsų komanda atlieka labai puikų darbą pastarosiom savaitėm analizuojant automobilį. Tikrai progresuojame, žinant ir tai, kad ši trasa visada būna palanki „Ferrari“. 

Mercedes“ lenktynių dieną įprastai būna greitesni nei mes. Jie turi skirtingą padangų strategiją, į ką visada reikia atsižvelgt. Tačiau, jeigu aš susikocentruosiu į savo lenktyniavimą bei turėsiu gerą pirmąją dalį bei vėliau dalį su kietomis padangomis, bus galima galvoti apie pergalę.“Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. Darius Linkevicius 1859
2. Beržas 1833
3. Tadas Misevičius 1828
4. regdal 1825
5. gytisz 1821