C. Sainzas pasitiki H. Marko ir „Red Bull“ (2)

C. Sainzas pasitiki H. Marko ir „Red Bull“
logo 2017 Birželio 19 d. 07:34, Getty Images / Red Bull Content Pool

Kalbėdamas apie savo ateitį „Formulėje-1“, Carlosas Sainzas teigė pasitikintis „Red Bull“ bei jaunųjų pilotų programos vadovu Helmutu Marko.

„Toro Rosso“ yra iškovojusi 29 taškus. 26 iš jų pelnė minėtasis C. Sainzas. Ispanas jau kuris laikas neslepia, kad norėtų pereiti į stipresnę ekipą, bet durys į „Red Bull“ komandą sportininkui kol kas yra užtrenktos.

C. Sainzas neabejoja, kad spręsdami jo tolimesnę ateitį „Formulėje-1“, „Red Bull“ ir H. Marko priims teisingus sprendimus.

„Jeigu jie nuspręs pratęsti sutartį, tokiu atveju man bus sunku pasakyti jiems ne“, - kalbėjo C. Sainzas.

„Aš pasitikiu Helmutu Marko ir „Red Bull“. Neabejoju, kad dėl mano tolimesnės ateities šiame sporte jie priims teisingus sprendimus. Ir tai padarys ne tik dėl manęs, bet ir dėl „Red Bull“.

„Jie yra patenkinti mano rezultatais ir tuo, kiek man pavyko patobulėti per tuos kelis metus. Už tai esu itin dėkingas Helmutui Marko. Jis man davė daug patarimų. Tad nemanau, kad bus kokių nors pykčių ar nesusipratimų. Priešingu atveju tai būtų nenaudinga abejoms pusėms.“

„Red Bull“ sutartį su C. Sainzu pernai pratęsė prieš lenktynes Azerbaidžane. Šiemet ispanas yra nusiteikęs ilgiau palaukti „Red Bull“ sprendimo.

„Sprendimas šiemet greičiausiai bus priimtas antroje sezono pusėje. Manau, kad kol kas dar per anksti man kreiptis į „Red Bull“ ir pradėti derybas. Man ir „Toro Rosso“ komandai šie metai yra itin svarbūs. Tad per anksti kalbėtis apie galimybę pereiti į „Red Bull“ ar kitą ekipą.“

„Jie puikiai žino, kad noriu atstovauti stipriai komandai. Jie taip pat gerai žino mano galimybes. „Red Bull“ žino, kad nenoriu ir nenusipelniau būti kurios nors komandos trečiuoju pilotu.“

Komentarai (2)


Norge
| 2017 Birželio 20 d. 09:43
sneka, kad mclaren svarsto sainsa jei alonsius iseitu
žiūrovas f-1
| 2017 Birželio 19 d. 15:06
Butu idomu pamatyti si pilota "Red Bull" ekipoje.

F-1.lt pulsas