C. Sainzas: paskutiniai etapai buvo mano sezono tamsioji dėmė (1)

C. Sainzas: paskutiniai etapai buvo mano sezono tamsioji dėmė
logo 2023 Lapkričio 29 d. 12:00, Ferrari nuotr.

Ferrari“ sportininkas Carlosas Sainzas įvertino savo sezoną ir teigė, jog jį gerokai apkartino nesėkmės paskutiniuose keliuose etapuose.

„Manau, kad bendrai metai man buvo gana padorūs. Pats sezonas buvo gana nuoseklus, tačiau akivaizdu, kad nesu patenkintas paskutinėmis pora lenktynių. Tai yra mano sezono tamsioji dėmė, nes bendrai jis buvo daug stipresnis, nei galima pagalvoti iš finišo.

Taip, kaip viskas man susiklostė paskutiniuose dviejuose GP, yra gana dramatiška, tačiau yra kaip yra. Kartais metai būna tokie.

Paprastai būtent sezono pabaiga yra mano didžiausia stiprybė, tačiau šiemet taip nebuvo. Dabar atėjo laikas atsisėsti, atlikti analizes ir pažiūrėti, ką per šias lenktynes galėjau padaryti geriau. Galiausiai turiu sugrįžti stiprus.

Kalbant atvirai, mane labai nuvylė, kad Konstruktorių įskaitoje likome treti. Tikrai nesidžiaugiu mūsų pasiekimu, žinant kaip netoli buvo antra vieta.

Abu Dabyje pradėjome važiuoti kietomis padangomis, kadangi tikėjomės, jog tai leis atlikti vieną sustojimą. Kaip ne kartą jau matėme šiame sezone, kai pradedame važiuoti su kietu mišiniu, mums būna labai sunku, taip nutiko ir šįkart.

Aišku, kai startavome šešioliktoje pozicijoje, neturėjome ko prarasti. Tačiau tai mums nepadėjo. Kieti mišiniai, esant nešvariam orui ir slydimui, mums tiesiog netinka“, - kalbėjo C. Sainzas.Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
Kofas
IP: f8f95a9 | 11/29 12:47 Atsakyti
Galu gale Leclerui nusileido....
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. Kęstutis Šimkus 263
2. mantioras 250
3. skripas 249
4. Giriby 243
5. bbd-336 237