C. Targett Adams: svarbu išsaugoti „Formulės-1“ esmę (1)

C. Targett Adams: svarbu išsaugoti „Formulės-1“ esmę
logo Vasario 26 d. 16:07, Daimler AG

Jau buvo pasakota apie idėją Kanadoje, Italijoje ir Brazilijoje išbandyti sprinto lenktynes, pagal kurių rezultatus būtų formuojama starto pagrindinėse lenktynėse tvarka sekmadienį. Komandos palaikė šią naują idėją, tačiau kai kurie „Formulės-1“ lenktynininkai mano, kad tai iškraipo sporto esmę. „Formulės-1“ atsakingoji sekretorė ryšiams su etapų organizatoriais Chloe Targett Adams pasistengė išaiškinti šio projekto esmę.

„Sporto esmė tai yra svarbiausia F-1, - C. Targett Adams kalbėjo „RaceFans“. – Keisdami lenktynių formatą, mes privalome išsaugoti „Formulės-1“ esmę – kitaip tai nesuveiks nei komandoms, nei sirgaliams, o taip pat – mūsų komerciniams partneriams bei etapų organizatoriams.

Sprinto lenktynių idėja, kurią mes svarstome kartu su FIA ir komandomis – tai įdomus būdas pažvelgti į tai, kaip būtų galima atnaujinti varžybų formatą išsaugant sporto esmę. Dabar dirbame ties detalėmis. Etapų organizatoriai, kur mes esame numatę šį eksperimentą, su entuziazmu tai priėmė.

Jei viskas išeis, mes turėsime daugiau galimybių inovacijoms. Kai bandai ką nors pirmą kartą, supranti, ko tai gali išmokyti, o vėliau adaptuoji šį variantą ir judi toliau. Taip vyksta su bet kokia nauja idėja.

Esminį vaidmenį turi tai, kaip mes dirbame su vietiniais sirgaliais ir kaip dabar vyksta 3 ar 4 dienų lenktynių savaitgaliai. Klausimas tas, kaip greičiau adaptuotis prie trijų dienų savaitgalio formato, kad komandos galėtų gauti daugiau laisvės keliaujant po pasaulį. Be to, reikia turėti galvoje ir mūsų čempionato sąveiką su kitomis lenktynių serijomis, tokiomis kaip „Formulė-2“, „Formulė-3“ ir su šiais metais mūsų partneriu tapusiu W serijos čempionatu“.


Komentarai (1)
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas