Oficialiai pasisakęs „Cadillac“ komandos vadovas Graeme'as Lowdonas išskyręs geriausias Sergio Perezo ir Valtterio Botto savybes.
Vienuoliktosios „Formulės-1“ komandos vadovo mintys buvo tokios: „Pasirašyti du tokius labai patyrusius lenktynininkus kaip Valterį Bottą bei Checo yra ambicijų parodymas. Jie yra matę viską ir jie žino, ko reikia, kad pasisektų „Formulėje-1“. Tačiau svarbiausia, kad jie supranta, ką reiškia statyti komandą.
Jų lyderystė, grįžtamasis ryšis, lenktyniniai instinktai ir, žinoma, jų greitis mums bus neįkainojamai svarbus, bandant šią komandą grąžinti į gyvenimą. Didelis ačiū „Mercedes“ komandai už jų supratimą bei bendradarbiavimą“, – atskirą padėką skyrė G. Lowdonas
Tuo metu „General Motors“ prezidentas, kuris taip pat turės rolę „Cadillac“ komandoje, irgi pasisakė.
„Mūsų nauji lenktynininkai yra labai lauktas papildymas „Cadillac“ šeimai – kiekvienas iš jų atneša patirties bei nematyta aistra laimėti. Mes kartu galima pastatyti kažką itin svarbaus Jungtinių Amerikos Valstijų autosportui bei sukurti neįtikėtinai gerą reputaciją „Cadillac“, „General Motors“ ir visam sportui“, – teigė M. Reussas.