D.Coulthardas atvirai apie viską

D.Coulthardas atvirai apie viską
logo 2005 Rugsėjo 23 d. 10:24, Red Bull
Davidas Coulthardas nutildė kritikus ir įrodė, jog jie stipriai klydo iš anksto jį nurašydami. Kova dėl išlikimo laimėta ir britas jau džiaugiasi kontraktu sekantiems metams su viską griaunančia „Red-Bull“ ekipa. D.Coulthardas surado laiko įtikinti mus kodėl jis vis dar nori užsiimti tuo ką taip mėgsta – lenktyniauti.
Jūs sugebėjote išgyventi „Formulėje-1“ – ir net ganėtinai sėkmingai – ilgiau negu, bet kuris kitas britų lenktynininkas. Turbūt didžiuojatės tokiu neeiliniu pasiekimu?
Statistika tikrai nėra tai, apie ką aš svajojau pradėdamas savo lenktynininko karjerą, svarbiausia - kova, nesvarbu kokiu pavidale, tuo mane šis sportas labiausiai ir žavi.
McLaren“ komandoje aš troškau nugalėti – dabartinė situacija „Red Bull“ labiau liečia ekipos tobulėjimą, judėjimą į priekį – tačiau, kaip bepavadintum, tai vis tiek kova.
Aš galiu tik spėlioti, kodėl man pavyko sudalyvauti tokiame milžiniškame skaičiuje varžybų. Turbūt daugelis žmonių tiki, jog mano buvimas komandoje suteikia jai
vertę. Kalbant atvirai, tai begalo žavi mane, nes visą laiką buvau įsitikinęs, kad būtent Nigelas Mansellas „Formulėje-1“ praleido visą amžinybę.
Kuomet pradedi piloto karjerą, žvilgsnis dažnai užkliūna už veteranų, besikankinančių lėtose komandose. Stebiesi, kodėl jie vis dar lenktyniauja, nes neturi pakankamai patirties, kad galėtum į sportą pažvelgti jų akimis.
Iš tikro, realybė tokia, kad bėgant metams mano požiūris į lenktyniavimą nepasikeitė – šis užsiėmimas mane vis dar jaudina ir aš jį dievinu.
Kita vertus, mane vis labiau vargina nuolatinis perdėtas žiniasklaidos dėmesys, tačiau tai kas mane verčia sėsti prie bolido vairo vis dar išlieka pirmoje vietoje.
Todėl aš su malonumu imu į rankas bolido vairą.
Taigi, jums atrodo visiškai logiškas Rubenso Barrichello sprendimas palikti komandą kaip „Ferrari“, kuri jį atvedė į pergalių kelią ir prisidėti prie tokios ekipos, kaip BAR, kuri net nėra laimėjusi lenktynių.
Supranti, tikrąsias sprendimo priežastis gali suvokti, tik tada jeigu esi susipažinęs su visa informacija, o Rubenso atveju aš tikrai nežinau visų niuansų.
Kalbant apie mano apsisprendimą, „McLaren“ pasamdė kitą pilotą, taigi man nebeliko vietos 2005 metams.
Aš su jais praleidau devynerius metus, įvedus vieno rato kvalifikaciją mano rezultatai pastoviai blogėjo, taigi visiškai logiška, jog jie nusprendė, paieškoti žalesnės žolės.
Vis dėl to, kol kas ji neatrodo žalesnė – ji tokia pati žalia žolė.
Aš paklausiau savo lenktynininko nuojautos, kuri skatino, bet kokiu įmanomu būdu tęsti piloto karjerą „Formulėje-1“ 2005 metais ir kol kas džiaugiuosi šiuo sprendimu.
Kai kurie žmonės turbūt mano, kad aš turėčiau išsinešdinti ir užsiimti kuo nors kitu – galbūt jie vis dar taip galvoja – tačiau netikiu, kad kuris nors iš dabartinių mano komandos draugų būtų pasiekęs daugiau arba buvęs naudingesnis už mane.
Daugumai pašaliečių, kurie Jūsų taip gerai nepažįsta, atrodo, kad jog šį sezoną jūs radikaliai pasikeitėte – labiau atsipalaidavote. Ar iš tikro taip jaučiatės?
Aš vis dar esu tas pats Davidas, niekada nesistengiau vaidinti ar būti kuo nors kitu.
Klaidingas požiūris gali susidaryti, nes daugelis pamiršta, jog „McLaren“ ekipoje pilotams tenka ženkliai didesnė atsakomybė už savo elgesį. Juk šį ekipa priklauso „Mercedes“, dalį akcijų kontroliuoja Mansour Ojjeh, kitos priklauso Ronui Dennisui, be to komandą remią gausybė tarptautinių kompanijų.
Tai kas gali sukelti juoką man ir vienam iš rėmėjų, kaip „West“, neatrodys taip linksma Amerikoje įsikūrusiai „Mobil“.
Tiesiog privalai gerai pasukti galvą prieš ką nors leptelėdamas.
Tai tikrai nėra tas gyvenimas su kuriuo susiduriu kiekvieną dieną – dažnai net nesijaudinu ką ir kaip pasakiau.
Atstovaudamas „Red Bull“ komandą aš galiu elgtis natūraliai, nes yra vienas savininkas, kuris yra ir vienitelis rėmėjas ir vienas žmogus. Jeigu jam nepatiks mano elgesys, man tai drąsiai išrėš į akis.
Klausimai apie nieką
Kur ir kada tu gimei?
Tvynholme 1971 metais kovo 27 dieną.
Koks buvo tavo pirmas rimtas automobilis?
Tiesą sakant, tai buvo paprasčiausias „Mercedes 508“ dyzelinis furgonas –senas kledaras, kuriuo vežiodavome kartingus.
Aš su juo prasikankinau metus laiko – turbūt tėvai pagalvojo, kad būtų pernelyg lengva man iš karto padovanoti padorų automobilį.
Pirmasis monstras, kurį gavau sulaukęs 18 metų, buvo „Renault 5 Turbo“ – taigi, kuomet išmokau laikytis eismo taisyklių, persėdau į svajonių automobilį.
Alus ar vynas?
Per vidurį, nors gal pasirinkčiau alų. Tiesiog šioje gyvenimo stadijoje man labai sunku apsispręsti, tačiau kuomet buvau jaunesnis, be abejonės rinkausi alų.
Kokį išsilavinimą įgijai mokykloje?
Aš lankiau savotiškus kursus verslo koledže, tačiau ilgainiui supratau, kad lenktynininko karjera bus nepalyginamai pelningesnis užsiėmimas, negu darbas su tėčių šeimos versle.
Jeigu nelenktyniautum, kuo norėtum užsiimti?
Dirbčiau šeimos logistikos kompanijoje, Haydon Coulthard.
Koks buvo paskutinis pirktas muzikos CD?
Praeitą savaitgalį iš karto nusipirkau visą krūvą diskų. Brazilų dainininkė Simone, Slim Dog – iš viso įsigijau 15 diskų, kuriuos sėkmingai perkėliau į savo i-pod`ą.
Jennifer Aniston ar Angelina Jolie?
Žinai, jeigu rimtai mane verstų rinktis, tada galbūt – arba, nors nei viena man tikrai netiktų. Viena turi šlykščias lūpas, o kita keistą nosį.
Realybė tokia, kad aš nepametu galvos dėl merginos vien tik dirstelėjęs – įvairovė yra gyvenimo eleksyras ir tikrai svarbiau, jog ant gražaus kūno būtų protinga galva, o ne „ah jos užpakalis, kaip šešiolikmetės“ ar kažkas panašaus.
Kur norėtum praleisti savo svajonių atostogas?
Turbūt jachtoje, pakankamai didelėje, kad tilptų gausu būrys draugų ir kad galėtume mėgautis ilga kelione – tačiau ne taip, jog kiekvieną dieną privalėtume kartu pusryčiauti, pietauti ir t.t.
Žmonės galėtų atvykti ir išvykti kada panorėjęs. Privalėtų būti mažas kateris, taip pat praverstų sraigtasparnis ant denio ir visos kitos smulkmenos. Nors kita vertus, paverskim tai kruizu aplink pasaulį, su dažnais sustojimais, kad draugai galėtų atskristi ir išvykti.
Išsirink tris žmones su kuriais norėtum papietauti, išskyrus šeimos narius ir draugus?
Billis Konnelis, Margaret Thatcher (kuomet ji buvo jaunesnė ir atrodė gerokai karščiau) ir galbūt kas nors panašus į..... daugiau nieko nesugalvoju – yra šimtai įdomių žmonių, tačiau nei vieno tikrai ypatingo.
Koks mėgstamiausias tavo užkandis prie televizoriaus?
Stengiuosi vengti nesveiko maisto.
Mėgstamiausias filmas?
Aš dievinu lengvas, nuoširdžias komedijas arba veiksmo filmus. Sakydamas nuoširdžiai lengvas, turiu omeny, kad manęs visiškai nejaudina faktas jog Bondas niekada nežūna, arba jo net nepašauna – man tikrai nereikia šlykščių siaubo filmų.
Be to manęs nežavi filmai kaip „Matrica“ ar „Žvaigždžių karai“ ir visiškai nesvarbu kad juose vaidina garsūs aktoriai, arba kad šie filmai pergrūsti specialiaisiais efektais.
Aš daug mieliau renkuosi filmus kaip „Džeris Magvairas“ arba romantines komedijas kaip „Vaiduoklis“, kurią mačiau prieš kelias savaites per televizorių – už širdies griebiantis filmas.
Mėgstamiausias „Play Station“ žaidimas?
Aš nemėgstu žaisti su tokiais kompiuteriais. Aš labiau mėgstu gerai praleisti laiką, linksmoje draugų kompanijoje, negu švaistyti jį vaikantis skaitmenines mašinytes ar apsimetinėjant didžiu lenktynininku.
Vis dėl to, aš dažnai su mielu noru žaidžiu „Space Invaders“ – tikros aludės žaidimą. Jame viskas paprasta – nereikia bereikalingai sukti galvos dėl visokių smulkmenų.
Jeigu reikėtų pasirinkti išgalvotą personažą, kuo norėtum būti?
Bondu. Džeimsu Bondu.
Jeigu galėtumei „Formulėje-1“ pakeisti vieną dalyką, kas tai būtų?
Yra tiek daug dalykų, ką aš su mielu noru pakeisčiau, tačiau pirmiausia pradėčiau nuo kvalifikacijos.


Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. f1a 1005
2. mantioras 1001
3. Tadux15 1000
4. Kęstutis Šimkus 991
5. Giriby 983