D.Coulthardas grasina streiku (66)

D.Coulthardas grasina streiku
logo 2005 Liepos 16 d. 13:56, Red Bull
„Grand Prix“ lenktynininkų asociacijos (GPDA) prezidentas Davidas Coulthardas pagrasino, kad sportininkai gali streikuoti, jei nebus įvykdyti jų pageidavimai dėl saugumo pagerinimo „Formulėje-1“.
„Streikas gali įvykti antroje sezono pusėje. Būtent tokios stiprios yra mano ir man pritariančių pilotų pažiūros dėl saugumo problemų, kurios mus labiausiai palietė po praėjusį mėnesį vykusio JAV GP“, – savo skiltyje laikraštyje „Daily Record“ pareiškė škotas.
GPDA nariai po JAV GP išplatino pareiškimą, kuriuo parėmė komandų sprendimą nelenktyniauti ir pasipiktino Tarptautinės automobilių federacijos (FIA) veiksmais ir pasiūlymais JAV GP metu (tokiais kaip savanoriškas greičio sumažinimas ar važiavimas pro techninio aptarnavimo zoną), kuriuos pavadino nesaugiais.
Lenktynininkai buvo sutarę susitikti su FIA prezidentu Maxu Mosley ir aptarti saugumo klausimus dar praėjusį penktadienį, Didžiosios Britanijos GP metu, tačiau šis asmuo planuotą susitikimą atšaukė, pasipiktinęs D.Coulthardo kritika dėl pakeitimų taisyklėse. Negana to, lenktynininko teigimu, M.Mosley jam paskambino telefonu ir paragino nutraukti tokias kalbas, kitaip šis neremsiąs lenktyninkų iniciatyvų saugumui pagerinti.
Federacijos vadovas pasiūlė lenktynininkams naują datą – rugpjūčio 1 d. Susitikimas vyktų iškart po Vengrijos GP, Kanuose (Prancūzija). D.Coulthardas atskleidė, kad keletas sportininkų, tarp jų Takuma Sato (BAR), negalės atvykti dėl kitų planų, pavyzdžiui, įsipareigojimų rėmėjams ir pan.
„Tikiuosi, kad susitikimas įvyks. Norime įsitikinti, kad saugumui teikiama pirmenybė. Visiškai įmanoma, kad galime imtis streiko, jei būsime priversti daryti tai, kas mums atrodys nesaugu“, – dar kartą ketinimus pabrėžė „Red Bull“ pilotas.
„Turiu vilties, kad taip nenutiks, tačiau jei to prireiks, mes susivienysime ir išeisime. Tai, kas nutiko Indianopyje, visus sukrėte“, – priminė lenktynininkas.
Tam, kad įvyktų rugpjūčio 1 d. planuojamas susitikimas, į jį iki šio penktadienio turėjo užsiregistruoti bent pusė sportininkų. Kol kas neaišku, ar šis FIA nustatytas limitas buvo pasiektas.

Komentarai (66)


ovidijus2
| 2005 Rugpjūčio 08 d. 16:22
teisingai sako tik bijau kaddarkadavelkokio farso nebutu
Andrejus
| 2005 Liepos 29 d. 16:38
Nu kam ta tokia pilitika reikalinga, ji tik neramina pacius f1 fanus....
_eXpert
| 2005 Liepos 20 d. 12:22
Atsarga gedos nedaro, geraiu saugei vazout negu paskuij galetis del kazko, tik streiku tai nereiketu daryt.
Big Romkis
| 2005 Liepos 19 d. 20:43
Krc, apie koki sauguma jie ce kalba? Kas mire, kada mire? Nu nebent kalba eina R Schumacheri... kai proto neturi - nepades niekas. Jei du kartus is eiles nesusivaldai toje pacioje vietoje (nesimokai is klaidu) tai esi asilu asilas (RS turiu omeny)... pasakykit kuris dar is pilotu luposi toje pacioje vietoje du kartus is eiles ir luposi lygiai taip pat smarkiai? krc... nera zodziu - saugumas maximalus, o jie kaltina FIA... beje ar FIA atveze lievas padangas... varykit ant MICHELIN, o ne ant FIA... krc neturi ka veikt, o tik toliau blogint padeti siame sezone... asilai...
F-27
| 2005 Liepos 18 d. 19:46
Bebras > pats akis pasitrink - yra 3 prezidentai, MS, DC, JT. O MS yra garbės prezidentas, jei neklystų.
000000
| 2005 Liepos 18 d. 15:11
PauliusMS> NES SUMACHERIS susimaunineja???
Teisutis
| 2005 Liepos 18 d. 14:48
vaizdelis tikrai geras. Ispuves FIA aparatas, kuris autosportui ir reikalingas tik tam kad butu uztikrintas lenktyniu saugumas, dejes ant bet kokio saugumo vykdo savo nesvarius darbelius, o naujuju laiku gladiatoriais paversti lenktynininkai priversti galvoti ne apie lenktynes, o kaip islikti gyvais FIA naftalininiu senuku surengtoje gladiatoriu arenoje :-(
Zebediejus
| 2005 Liepos 18 d. 12:48
Kodel FIA neriboja posukiuose greicio, del pilotu saugumo? Nepadaro lygaus asfalto be posukiu? Nusneka Deivydelis del to saugumo. Jei tavo technika negali vaziuoti greiciau - pristabdyk, FIA stabdziu is taves neateme. Dar tegu pradeda purkstaut, kad va, neisemiau posukio, nes per greit ilekiau, FIA, darykit ka nors. Vaiku darzelis. Jokio sporto.
Algiss
| 2005 Liepos 18 d. 11:12
Uzkniso sitas vaiku darzelis. Pastatytu zenklus: vaziuoti "tik ant 50" ir viskas issisprestu. Dar kur ne kur "lenkti draudziama" ir visi bus patenkinti. Manau ir Minardi net is to islostu.
moderator PauliusMS
| 2005 Liepos 18 d. 10:59
Ne nu sis sezonas - nereali nuuuda, vien politika ir jokiu lenktyniu...
×

F-1.lt pulsas