D. Coulthardas nepatenkintas galinio vaizdo veidrodėliais (21)

D. Coulthardas nepatenkintas galinio vaizdo veidrodėliais
logo 2008 Kovo 17 d. 20:01, Red Bull
Iš pradžių dėl tarpusavio avarijos Australijos GP metu apkaltinęs „Ferrari“ lenktynininką Felipe Massą, „Red Bull“ pilotas Davidas Coulthardas vėliau leido suprasti, jog dabar kaltę verčia galinio vaizdo veidrodėliams.
Škotas buvo toks nepatenkintas Adriano Newey sukurto bolido veidrodėlių konstrukciją, jog paragino Tarptautinę automobilių federaciją (FIA) uždrausti juos montuoti ant šoninių aušinimo angų.
„FIA turėtų suprasti, kad veidrodėliuose, esančiuose ant šoninių aušinimo angų, beveik neįmanoma nieko įžiūrėti“, - žurnalistams pareiškė veteranas.
Sklando gandai, kad į „Renault“ komandą šiemet sugrįžęs Fernando Alonso pasiekė, jog jo bolide veidrodėliai nuo šoninių aušinimo angų būtų perkelti į įprasta savo poziciją šalia lenktynininko kokpito.

Komentarai (21)
nukas
| 03/17 20:09 Atsakyti
Kas po to kaltas bus? :D Gal apkaltins ant vairo mirksinčią lemputę?..
Zeto
| 03/17 20:11 Atsakyti
nukai>>tai nereiskia,kad jis pekeite nuomone del masos.
W
| 03/17 20:15 Atsakyti
Kadangi sergu ir už DC, todėl siūlau RB komandai pagalvoti apie galinio vaizdo kamerą DC bolide :-) Būtinai su įrašymu, kad visokie Masos nesijuoktų :-)))
gore
| 03/17 20:30 Atsakyti
Matyt, fia jau prigrasino, kad nešokinėtų prieš šventuosius raudonuosius, dėl to veidrodėlius ėmė kaltinti.
Egoistas
| 03/17 20:42 Atsakyti
na jeigu alonso issireikalavo kad but perkelti tai reiskia netokia cia jau ir smulkmena... aisku vieniems taip patogiau kitiems gal kitaip...
Senelis
| 03/17 20:52 Atsakyti
keista,kad nematė,tiesiosios gale bolidai buvo beveik susilygine,negi nesimato šalia važiuojančio bolido...
koja
| 03/17 20:58 Atsakyti
Senelis>> žinai, kai būna tas mirties taškas, kai nematai automobilio šone, tai gal ir DC panašiai buvo :)))
gore>> tu savam stiliui, maladiec :)))
Varioo
| 03/17 21:26 Atsakyti
Cia viska spauda taip sumeta, kad butu daugiau skaitymo ir populiarumo. Juk per savo interviu is kart po lenktyniu DC pasake abu dalykus: 1. kad FM buvo per daug optimistiskas ir lenke tam nelabai palankioj vietoj, kur du bolidai praktiskai netelpa 2. paklaustas is kart apie veidrodelius, pasake, kad jie neteisingai sumontuoti ir jis nemate FM ir kad reiktu juos montuoti salia kokpito.
Va taip va. O spauda vis burbulus pucia :D
Duck Hunter
| 03/17 21:26 Atsakyti
et smagu, vakar teko truputi su antiferrariniais "padiskutuoti" sia tema, netgi video parodziau, kur kone bolidai susilygino, o anie dievagojosi, kad masssius nevykelis, del visko kaltas. Ot neismaneliai, elementariu lenktyniu taisykliu nezino :D Ane vidocq? :D
semas
| 03/17 21:38 Atsakyti
Tegu apsisprendzia jis pagaliau...
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas