„
Red Bull“ pilotas Davidas Coulthardas po kvalifikacijos neslėpė pykčio dėl bolido gedimo, kuris neleido škotui įveikti nei vieno greitojo rato.
D.Coulthardas pirmojoje kvalifikacijos dalyje sukėlė didelį incidentą, dėl kurio trumpam buvo sustabdyta visa kvalifikacija. Škotas dėl gedimo prarado bolido kontrolę trečiajame posūkyje ir trenkėsi į apsauginius barjerus.
„Sugedo bolidas. Trečiasis posūkis nėra sunkus, net jei jį įveiki neatleidęs akseleratoriaus, o aš tuo tarpu buvau tik išvažiavęs iš boksų ir stipriai nespaudžiau. Bolido gale kažkas sugedo ir aš praradau kontrolę“, – pasakojo D.Coulthardas.
„Esu labai piktas, nes manau, kad šį rytą buvome labai geros formos. Deja, reikia su tuo susitaikyti ir stengtis lenktynėse“, – pridūrė jis.
D.Coulthardas kvalifikacijoje liko paskutinis, o kitas „Red Bull“ lenktynininkas Christianas Klienas – 15-as.
Svarbiausių naujienų prenumerata įtraukta. Patvirtinkite prenumeratą paspausdę nuorodą el. pašte (pasitikrinkite šlamšto dėžutę).