D. Hillas įvertino L. Norriso baudą

D. Hillas įvertino L. Norriso baudą
logo 2021 Liepos 08 d. 10:35, McLaren F1

Lando Norriso bauda per incidentą su Sergio Perezu Austrijoje sukėlė daug ginčų „Formulės-1“ serviso zonoje, tačiau 1996 m. pasaulio čempionas Damonas Hillas mano, kad ši bauda buvo teisinga.

„Norrisas buvo nepatenkintas bauda, bet jis lenktyniauja taip, kaip yra pripratęs nuo vaikystės, - sakė D. Hillas.- Nors pats Lando pasakė, kad kiekvienas kartingo meistras žino, kad jei atakuoji išorine trajektorija, kas nors vis tiek bandys tave išstumti į purviną trasos dalį.

Taip, man patinka kieta kova, bet neverta laukti nuolaidų, jei bandai aplenkti išorine trajektorija. Būdavo, kad kovodavau su Michaeliui Schumacheriu ir kai jis su manimi taip pasielgdavo, visi keldavo triukšmą. Dabar viskas pasikeitė: žiūrovams reikia ryškios ir kietos kovos, o jei pažiūrėsime į tolimesnę praeitį, tai tuomet varžovo išstūmimas iš trasos būdavo vos ne jo nužudymas.

Būtina apsispręsti. Jei laikysime nesportiniu elgesiu priversti varžovą įveikti posūkį kur kas plačiau, toje situacijoje Lando privalėjo numesti greitį ir palikti Perezui pakankamai vietos išorinėje trajektorijoje“.

McLaren F1 Team
Komanda: McLaren F1 Team 2024 sezono taškai: 268
Variklis: „Mercedes“ Važiuoklė: MCL36
Plačiau


Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. Giriby 1354
2. Tadas Misevičius 1347
3. Darius Linkevicius 1336
4. Kęstutis Šimkus 1334
5. f1a 1332